"Zakochani po uszy" odcinek 86. Sylwia przymierza suknie ślubną. Piotr ma wątpliwości przed ślubem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 86. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia przymierza suknie ślubną. Piotr ma wątpliwości przed ślubem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 86. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 86. w poniedziałek, 16.09.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 86. odcinku serialu "Zakochani po uszy" będziemy świadkami tego, jak Sylwia (Kamila Kamińska) przymierza suknię ślubną. Takiego podekscytowania nadchodzącą ceremonią chyba nie czuje Piotr (Michał Meyer), który ma wyraźne wątpliwości odnośnie do ożenku...

Piotr organizuje wieczór kawalerski. Patrycja zrywa z Jackiem! Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Tamara przyznaje się Asi (Katarzyna Grabowska), że razem z Pawłem pomogli Sylwii wrócić do Piotra. Jola (Aldona Jankowska) nie może uwierzyć, że nie została zaproszona na wesele najemców.

Kuba (Krzysztof Piątkowski) wykorzystuję tę sytuację, by dokuczyć Sylwii. Jej udaje się znaleźć wymarzoną recepcjonistkę (Olga Szostak). Tymczasem Wiki (Zuzanna Lit) i Natalia (Marianna Linde) starają się pocieszyć Asię, która przeżywa ślub Piotra.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×