"Zakochani po uszy" odcinki 4-5. Asia pomaga Szelce. Piotr myśli, że Asia i Bartek są parą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sylwia nasłała panią Jolę na gabinet weterynaryjny Asi i doszło do małego nieporozumienia. Czy straci możliwość wynajmowania lokalu w kamienicy? Jakie będą relacje Asi z Piotrem? Sprawdź, co wydarzy się w 4. i 5. odcinku nowego serialu TVN7, "Zakochani po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 4. i 5. w czwartek, 24.01. i piątek, 25.01.2019 o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Sylwia (Kamila Kamińska) robi wszystko, aby Piotr (Michał Meyer) nie przypomniał sobie, że kiedyś zakochał się w Asi (Katarzyna Grabowska). Nasłała panią Jolę (Aldon Jankowska) na gabinet Asi, kiedy ona brała udział w sesji dla swojego brata Wojtka (Karol Jankiewicz). Co będzie dalej?

Asia dziewczyną do towarzystwa?! Pani Jola wyrzuci ją z kamienicy?Zobacz więcej

W 4. odcinku "Zakochani po uszy" Jola, przekonana, że w gabinecie weterynaryjnym działa biznes związany z pornografią, grozi Halinie (Marta Bizoń), że wyrzuci Asię z kamienicy. Mała Iza (Mia Goti) pisze w imieniu Asi miłosne komentarze do Piotra na Instagramie. Widząc wyznania, Sylwia jest pewna, że to sprawka Asi. W trakcie ich kłótni do gabinetu przychodzi Patrycja (Justyna Schneider) z nowym pieskiem. Pech chce, że przestraszona Szelka gryzie Sylwię. Wiki (Zuzanna Lit) chce pomóc przyjaciółce i tłumaczy Piotrowi ostatnie wydarzenia kłamstewkiem.

W 5. odcinku Asię męczą wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa o jej związku z Marcinem (Bartek Kotschedoff). Patrycja ma problem z psem, który się rozchorował. Dzięki Piotrowi udaje jej się skontaktować z Asią. Weterynarze jadą do Patrycji pomóc chorej Szelce. Na miejscu spotykają się z Piotrem, który zaprasza ich do siebie na kolację. Sylwia nie jest zadowolona z faktu, że Piotr bez jej zgody zaprosił ich do mieszkania. Wieczór upływa w napiętej atmosferze. Asia przypadkiem odkrywa, gdzie przed kilkoma laty poznała Piotra.

Telenowele TVN. Serial "Zakochani po uszy" lepszy od "BrzydUli" i "Singielki"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Andzia (gość)

    Podoba mi się ten serial

    24.01.2019 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×