"Zakochani po uszy" odcinki 58-59. Tomek i Asia kłócą się o list do Piotra! Sylwia wpada w kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Co nowego w serialu "Zakochani po uszy"? List, który napisała Asia do Piotra, wpadł w ręce Sylwii. To oznacza, że nic dobrego z tego nie będzie. Sprawdź, co wydarzy się w 58. i 59. odcinku "Zakochanych po uszy".

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinki 58. i 59. w środę i czwartek, 24. i 25.04.2019 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Eryk (Jakub Mróz) poradził Asi (Katarzyna Grabowska), by napisała list do Piotra (Michał Meyer). Miała dzięki temu uporać się z uczuciami do byłego. W końcu jednak dowiedział się o tym Tomek (Dariusz Wieteska), a na dodatek list wpadł w ręce Sylwii (Kamila Kamińska).

Asia napisała list miłosny do Piotra! Sylwia kradnie korespondencję!Zobacz więcej

W 58. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Piotr sądzi, że list, który otrzymał, napisała Asia. Kuba (Krzysztof Piątkowski) jest coraz bliżej odkrycia prawdy o nocy w hotelu. Sylwia wpada w kłopoty, kiedy wychodzi na jaw, że jej rzekomym prześladowcą jest Krystian.

W 59. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Adrian (Filip Gurłacz) podstępem podaje Tomkowi alkohol. Policjant kłóci się z Asią o list, który napisała do Piotra. Tymczasem ten dowiaduje się, że Sylwia ukrywała informacje na temat swojego prześladowcy.

Katarzyna Grabowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN7? Ile ma lat? Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Tosiaa (gość)

    Niee oni do siebie pasują! 😭

    24.04.2019 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×