"Zakochani po uszy" po wakacjach 2020. Nowi bohaterowie w serialu! W życiu Asi pojawi się mężczyzna z przeszłości? [CO SIĘ WYDARZY]

Już we wrześniu na antenę Siódemki powróci uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy”. W czwartym sezonie pojawiają się nowe postaci, które wprowadzą sporo zamieszania w życiu głównych bohaterów, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Do obsady serialu dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia - Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek.

Multimedia

"Zakochani po uszy" nowe odcinki po wakacjach w TVN7! - sprawdź program tv

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Marcin odejdzie z pracy?! Zastąpi go Kacper?Zobacz więcej

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągnąć na siebie kłopoty, ale potrafi być także oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

OGLĄDAJ serial "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Nowi bohaterowie wniosą wiele nieoczekiwanych zmian i zwrotów do serialowej akcji, która tak jak w poprzednich seriach rozgrywać się będzie w Krakowie. Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Daga37 (gość)

    Mam nadzieję że to ostatni sezon bo chociaż lubię ten serial za bardzo się ciągnie i czekam na Brzydule 2 sezon

    03.08.2020 11:53
  • aniczka fanka zakochanych po uszy (gość)

    fajnie by było gdyby nowi bochaterowie nie zrobili nic złego zwionsku asi i piotra bardzo ich lubię i żeby ich losy były cały czas super i żeby asia urodziła i żeby asia i piotr sie nie kłucili i bardzo was prosze żebyście nagrali odcinek gdy asia zaczna rodzić .

    13.07.2020 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×