"Zakochani po uszy" sezon 2. Piotr i Sylwia wezmą ślub? Asia straci mężczyznę swojego życia? Sprawdźcie, co czeka bohaterów w nowych odcinkach! [CO SIĘ WYDARZY]

Wielkimi krokami nadchodzą nowe odcinki serialu TVN 7 "Zakochani po uszy". Będzie się działo! Piotr i Sylwia wezmą ślub? Asia straci mężczyznę swojego życia? Sprawdźcie, co czeka bohaterów w nowych odcinkach!

Multimedia

"Zakochani po uszy" sezon 2 - premiera 2 września, o godzinie 19:30, na antenie TVN 7

"Zakochani po uszy" to hit telewizji TVN 7. Jak zapowiadają włodarze stacji, w nowych odcinkach naprawdę będzie się działo! Losy trójki głównych postaci jeszcze bardziej się skomplikują; Asia, Piotr i Sylwia staną przed trudnymi życiowymi wyborami. Na widzów czeka wiele niespodziewanych zwrotów akcji, a chwile szczęścia będą się przeplatać z tragicznymi wydarzeniami. Pojawi się również kilka nowych postaci, które mogą sporo namieszać w życiu bohaterów.

Gwiazda "Zakochanych po uszy" ukończyła studia aktorskie! Kim jest Zuzanna Lit?Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się... ślubu Piotra i Sylwii! Czy to oznacza, że Asia straci mężczyzną swojego życia? Jeden ze zwiastunów nowych odcinków "Zakochanych po uszy" pokazuje, że to będzie naprawdę huczne wesele!

Sylwia i Piotr wezmą ślub? Sprawdźcie, co wydarzy się w finale 1. sezonu serialu!Zobacz więcej

Czy Piotr i Sylwia doczekają się potomka? Tego fani serialu obawiają się najbardziej, a my możemy być pewni jednego - autorzy "Zakochanych po uszy" na pewno mają jeszcze kilka asów w rękawie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Janusz (gość)

    Boże czy ty to widzisz że Piotrek nie mam mózgu xd

    26.08.2019 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×