"Zakochani po uszy" sezon 5. Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski dołączyli do obsady! Asia i Piotr się rozstaną? Bartek zostawi Tamarę dla Soni? [CO SIĘ WYDARZY]

Uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy” powróci w styczniu na antenę TVN7 z premierowymi odcinkami, w których zobaczymy nowe postaci grane przez popularnych aktorów młodego pokolenia. W 5. sezonie do obsady dołączą m.in. Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski, Mikołaj Krawczyk oraz Damian Kulec.

Multimedia

"Zakochani po uszy" sezon 5 - premiera w poniedziałek, 4 stycznia, o godzinie 19:30 na antenie TVN 7

Kolejny sezon "Zakochanych po uszy" przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Będzie obfitował w dramatyczne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Dotychczasowe spokojne życie Asi i Piotra zostanie niespodziewanie wywrócone do góry nogami. Asia zostanie sama z dziećmi i będzie musiała stawić czoła nowej rzeczywistości. Jak odnajdzie się w nowej sytuacji? Na kogo będzie mogła liczyć, a kto postanowi wykorzystać jej trudną sytuację dla osiągnięcia swojego celu?

Piotr chce nawiązać nić porozumienia z Jankiem! Bartek chce odszukać Sonię!Zobacz więcej

Sylwia po wyjściu z więzienia spróbuje ułożyć sobie życie i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Nie będzie jej jednak łatwo, ponieważ nikt nie wierzy w jej dobre intencje. Kiedy ponownie spotka na swojej drodze Michała będzie musiała stawić czoła swoim prawdziwym uczuciom. Czy uda się jej pokonać demony przeszłości i zacząć wszystko od nowa? Jak zareaguje Michał kiedy dowie się, że Sylwia skrywała przed nim ważną tajemnicę?

Powrócą również losy miłosnego trójkąta pomiędzy Sonią, Tamarą i Bartkiem. Sonia wraz z synkiem ponownie wkroczy w życie Bartka i nie będzie mogła się pogodzić z tym, że Bartek jest zakochany w innej. Tamara natomiast będzie miała żal do ukochanego, że za bardzo angażuje się w pomoc swojej byłej. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Bartek i którą z kobiet ostatecznie wybierze?

Kuba oświadcza się Pauli! Tamara dowiaduje się, że Sonia była wielką miłością Bartka!Zobacz więcej

Tymczasem w klinice stomatologicznej trwa nabór nowych lekarzy. W serialu pojawiają się piękna i tajemnicza Karolina (Anna Karczmarczyk) oraz charyzmatyczny i błyskotliwy Radek (Piotr Nerlewski). Tych dwoje przyciąga rodzące się uczucie, ale ich związek napotka wiele przeszkód.

Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gerwazy (gość)

  To z ginekologii w NDiNZ przekwalifikowała się na stomatologię?...

  28.12.2020 19:39
 • Gerwazy (gość)

  To z ginekologii w NDiNZ przekwalifikowała się na stomatologię?...

  28.12.2020 19:39
 • Gerwazy (gość)

  To z ginekologii w NDiNZ przekwalifikowała się na stomatologię?...

  28.12.2020 19:39
 • Gerwazy (gość)

  To z ginekologii w NDiNZ przekwalifikowała się na stomatologię?...

  28.12.2020 19:39
 • Ciekawostka (gość)

  Pamiętacie serial "Za Marzenia"? To tak grali Ania Kaczmarczyk i Piotr Nerlewski. Ciekawie by było gdyby w serialu pojawiła się również Maja Bohosiewicz, wtedy znowu graliby paczkę przyjaciół xD

  14.12.2020 22:31
 • KRSTIAN WIOCZOREK (gość)

  AGNIESZKA PILASZEWSKA

  14.12.2020 20:05
 • JAN WIECZORKOWSKI (gość)

  JACEK KOPCZYNSKI

  14.12.2020 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×