"Zakochani po uszy". Widzowie zaskoczeni zmianą dwóch aktorek z obsady! Dlaczego Maja Hirsch i Masza Wągrocka odeszły z serialu TVN 7?

"Zakochani po uszy" to prawdziwy serialowy hit telewizji TVN 7, który widzowie pokochali bardzo szybko. W podobnym tempie polubili również postacie z serialu, więc nic dziwnego, że wielu fanów produkcji było zdziwionych... niezapowiedzianą zmianą dwóch aktorek z obsady! Dlaczego Maja Hirsch i Masza Wągrocka odeszły z serialu TVN 7?

Multimedia

"Zakochani po uszy" to serial, który szybko zdobył sympatię widzów. Łatwy, lekki, przyjemny i dobrze obsadzony - takie opinie dominowały po pierwszych odcinkach produkcji TVN 7.

Jednak wraz z kolejnymi sezonami zachodziły zmiany w serialu. Niektórzy bohaterowie odchodzili na dalszy plan, a w ich miejsce pojawiali się nowi. Jedną z ważniejszych postaci na początku "Zakochanych po uszy" była Tamara, czyli żona Pawła, będąca właściwie jego przykrywką, bo początkowo Paweł ukrywał swoją homoseksualną orientację. W rolę Tamary wcielała się Masza Wągrocka.

Postać Tamary powróciła w 4. sezonie serialu, jednak już z inną twarzą! Wielkie było zdziwienie widzów, gdy jako Tamara Lenartowicz na ekranie pojawiła się Monika Kaleńska! Widzowie zarzucali aktorce, że nie jest nawet podobna do swojej poprzedniczki. Skąd taka zmiana? Masza Wągrocka w jednym z komentarzy na Instagramie ujawniła, że jej kontrakt z produkcją "Zakochanych po uszy" po prostu wygasł, a później miała już inne zobowiązania zawodowe.

Asia w ramionach Borysa! Sylwia przychodzi do kliniki! Co wydarzy się w 1. odcinku 5. sezonu serialu?Zobacz więcej

O ile jednak Tamara okazała się do "przełknięcia" przez widzów, to jeszcze większy szok wywołała zmiana odtwórczyni roli Elwiry, czyli matki Sylwii (Kamila Kamińska). Od początku serialu w tę rolę wcielała się doskonała Maja Hirsch, która nagle w ostatnich odcinkach 4. sezonu "Zakochanych po uszy" została zastąpiona przez młodszą Agatę Załęcką! Jest to o tyle dziwne posunięcie, że teraz matkę postaci granej przez aktorkę urodzoną w 1988 roku, gra aktorka, która urodziła się w 1982 roku! No cóż...

Dlaczego Maja Hirsch odeszła? Sama aktorka napisała na Instagramie, że przez powody niezależne od niej. Spekuluje się, że chodzi o realizację "Brzyduli", do której zdjęcia powstają w Warszawie i nie można było ich pogodzić z krakowskim planem "Zakochanych po uszy".

Co sądzicie o obsadowych zmianach w "Zakochanych po uszy"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Monia (gość)

  Zamiana aktorek, szczególnie Elwiry jest fatalna, ciężko patrzeć po wspaniałej grze p. Hirsch

  14.01.2021 16:23
 • Kaja (gość)

  Aktorka w roli Tamary jest piekna..lecz brak jej dynamiki,krora miala pani Masza...a pani,ktora zastapila serialowa Elwire...w tej peruce..to groteska

  02.01.2021 10:33
 • Kaja (gość)

  Aktorka w roli Tamary jest piekna..lecz brak jej dynamiki,krora miala pani Masza...a pani,ktora zastapila serialowa Elwire...w tej peruce..to groteska

  02.01.2021 10:33
 • Widz (gość)

  Upodabnianie na siłę nie zawsze wychodzi i to jest ten przykład. Tamara może i ma trochę podobne zachowania ale matka Sylwii była nie do podrobienia. Obecna jest ok, ale jakby była od początku. Za duża różnica

  02.01.2021 10:30
 • Sylwia (gość)

  Ajo, młodsza od Hirsz nie od Kamińskiej.. to autor tekstu miał na myśli ;)

  02.01.2021 09:36
 • Ewa (gość)

  Ja najbardziej żałuję zdjętego wątku Pawła i Eryka (plus) - bez nich serial staje się zwyczajną i nudną " komedią omyłek". Te same sytuacje zaczynają się przytrafiać innym "trójkom" bohaterów, sukcesywnie wprowadzanych do scenariusza. Było fajnie, zabawnie i ciekawie, a wychodzi jak zawsze... Szkoda, widzowie wyłapują takie rzeczy, nie należy ich lekceważyć. Tym bardziej teraz, kiedy z "konieczności" ogląda się tego więcej...

  02.01.2021 00:33
 • Ajo (gość)

  Od początku serialu w tę rolę wcielała się doskonała Maja Hirsch, która nagle w ostatnich odcinkach 4. sezonu "Zakochanych po uszy" została zastąpiona przez młodszą Agatę Załęcką! Jest to o tyle dziwne posunięcie, że teraz matkę postaci granej przez aktorkę urodzoną w 1988 roku, gra aktorka, która urodziła się w 1982 roku! No cóż...- ze co? ??? To w koncu jest starsza czy mlodsza? Zdecydujcie sie

  01.01.2021 19:06
 • Miszaxxx (gość)

  Te wszystkie seriale to chłam...tv po najniższej lini oporu!!!

  01.01.2021 09:14
 • Anna (gość)

  Zmiana beznadziejna i Tamara i mama Sylwia mialyiałyły charakter i temperament nie obrażając po zmianie bez wyrazu i dla mnie mdłe.

  01.01.2021 01:48
 • Anna (gość)

  Zmiana beznadziejna i Tamara i mama Sylwia mialyiałyły charakter i temperament nie obrażając po zmianie bez wyrazu i dla mnie mdłe.

  01.01.2021 01:48
 • Fun Serialu (gość)

  Obydwie nowe aktorki wcielające się w rolę swoich poprzedniczek niestety nie dały rady sprostać wymaganiom widzów i nie zachwycają.

  31.12.2020 23:03
 • Sy lwia (gość)

  te Matki Sylwii coraz młodsze😂 ale ta wyglada przynajmniej staro i nawet jej czasem wyjdzie udawanie poprzednivzki

  31.12.2020 21:07
 • Marta (gość)

  Z tą matką Sylwii to przegięcie... Nie da się jej oglądać...

  31.12.2020 20:40
 • Ewik (gość)

  Hirsch o niebo lepsza szkoda że nie gra

  31.12.2020 19:26
 • Niby dwsqv vv .nh G (gość)

  Nie

  31.12.2020 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×