Zakościelny: Chcę się zakochać!

Przystojny, utalentowany, inteligentny... - niczego mu nie brakuje! Mimo to serce Macieja Zakościelnego (30 l.), do którego wzdychają tysiące fanek, jest wciąż wolne

Multimedia

Aktor mówi wprost: - Chcę się zakochać! Zatem, drogie panie, wszystko w waszych rękach!

Maciej Zakościelny uważany jest za jednego z najgorętszych aktorów w naszym kraju. Przylgnęła do niego nawet łatka polskiego Brada Pitta (47 l.), a trudno o większy komplement. Ale to prawda. Mało która kobieta oparłby się temu czarującemu śmiechowi i aksamitnemu głosowi. Dlaczego więc taki przystojniak nie ma swoje drugiej połowy?

Bo związek z artystą nie należy do prostych. - Wiem, że związanie się z aktorem to dla kobiety niełatwa rzecz. Często wyjeżdżam, dużo pracuję. Mam jednak nadzieję, że spotkam kobietę, która zaakceptuje mój styl życia i że się zakocham - otwiera się Zakościelny.

Półtora roku temu aktor rozstał się piękną Izabellą Miko (29 l.). Długo leczył rany po trwającym dwa lata związku. Choć później jego nazwisko łączono z różnymi paniami, to on sam nigdy tego nie komentował, a na oficjalnych imprezach pojawiał się zwykle sam.

Przystojny gliniarz z serialu "Kryminalni" uważa, że w życiu nic nie można robić na siłę. I cierpliwie czeka, aż dosięgnie go strzała pudłującego dotąd Amora. Póki co cieszy się z towarzystwa przyjaciół i korzysta z uroków kawalerskiego życia. - Mam dużo pracy, przyjaciół i daję radę - pociesza się aktor.

Zobacz również: Saleta pakuje na siłowni. Zobacz!

Czytaj także: ''Kobiety za mną szaleją'' Kto najseksowniejszy?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×