Zamachowski przedstawił Richardson rodzicom

Aktor bardzo poważnie traktuje swój nowy związek.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMACHOWSKI BĘDZIE PŁACIŁ MNIEJSZE ALIMENTY RICHARDSON I ZAMACHOWSKI - TO NIE KAPRYS...

W wielkanocny poniedziałek podczas spektaklu "Pod Mocnym Aniołem" w warszawskim teatrze "Polonia" doszło do oficjalnego spotkania Moniki Richardson z rodzicami Zbigniewa Zamachowskiego - poinformował "Super Express". "...prezenterka oklaskiwała ukochanego na deskach teatru w towarzystwie jego rodziców. A potem razem z nimi udała się do domu..." - podała gazeta.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMACHOWSKI I RICHARDSON SĄ RAZEM RICHARDSON PRZYGOTOWUJE DZIECI

To znaczący gest a rodzice byli zachwyceni nową partnerką ich syna. Tym bardziej, że wcześniej różnie podchodzili do jego związków.

 • Była żona Zbyszka nie przepadała za swoją teściową. Za to Monika bardzo przypadła jej do gustu - zapewnił "Super Express" przyjaciel pary.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • amorek . (gość)

  Zbigniew Zamachowski był mężem Anny Komornickiej, para rozwiodła się. Aktualnie jest mężem Aleksandry Justy i ojcem czwórki dzieci: Marii (ur. 1994), Antoniego (ur. 1997), Tadeusza (ur. 2000) i Bronisławy (ur. 2002). monia ma też małe bo 10 i 8 lat .....MIŁOŚĆ RAMOLI ................

  11.04.2012 21:07
 • Danka (gość)

  monika ty nawet dzieci umiesz krzywdzić .................. Tomek (10 l.) i Zosia (8 l.) i mocno się buntują w kryzysowej sytuacji w ich rodzinie. powiedz im skoro takie mądre ,mama się zakochała i teraz zamachowski będzie im bajki czytał ....ha ha ha ha żenada poprostu ,baba rozbija rodzine ......dla starego lowelasa :-))

  11.04.2012 20:55
 • Danka (gość)

  Zamachowski jesteś poprostu żałosny , nawet ufarbowane włosy ci nie pomogą .Wstyd przed dziećmi bo szmaciarza z siebie robisz .Następny wiśniewski - wielkie miłości na całe życie i rozstania .Czy nikt w tym kraju nie sądzi ,że dzieci chcą mieć normalną rodzinę .Rodzicom zamachowskiego tylko pogratulować synka .Biedak na stare lata się zakochał ......................ha ha ha ha ha

  11.04.2012 19:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×