"Zamiana żon" odcinek 3. Dwie Marty: generał vs poskromicielka chaosu. Znowu będzie skandal? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami trzeci odcinek nowego programu telewizji TTV pt. "Zamiana żon". Czy ponownie nie zabraknie kontrowersji? Sprawdźcie, co się wydarzy i obejrzyjcie przedpremierowy fragment odcinka!

Multimedia

"Zamiana żon" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

Czołgi, bunkry i armaty ..... To nie opis muzeum, tylko centrum zarządzania światem i dom kolejnych bohaterów "Zamiany Żon". W zachodniopomorskim Malechowie mieści się "Fort Marian", w którym mieszka zafascynowany armią Marian oraz jego przedsiębiorcza żona Marta.

Mimo, że fort został ochrzczony na cześć pana domu, to prawdziwym generałem jest tutaj jego żona. Mężczyzna większość czasu spędza wśród swoich wojskowych "zabawek" i przeżywa cudowne dzieciństwo w dojrzałym wieku. To małżonka zarządza firmą handlową męża, zajmuje się domem i dwojgiem dzieci - wszystko tu chodzi jak w zegarku.

Wierzący katolicy i wyluzowani wegetarianie. Odnajdą nić porozumienia? [FRAGMENTY ODCINKA]Zobacz więcej

Inaczej sytuacja wygląda w Koninie, gdzie mieszkają Tomek i …również Marta. Poza imieniem, obu pań nie łączy jednak zbyt wiele. Tu rządzi sześcioro rozbrykanych dzieci, a wszystko jest na głowie matki, która w domu sprząta, pierze i gotuje. Mimo natłoku obowiązków, kobieta znajduje czas, aby charytatywnie prowadzić jadłodzielnię dla potrzebujących. Tomek zarabia na życie i, jak twierdzi, to uprawnia go do tego, żeby w domu nie robić już nic.

Obie żony, choć różne, chcą coś udowodnić swoim mężom. Mają dość niesprawiedliwego podziału obowiązków. Co stanie się, gdy zobaczą jak żyją ich zamienniczki? Może własna codzienność nie okażę się taka zła, a może wręcz przeciwnie. Czy będzie to początek ogromnych zmian?

ZAMIANA ŻON: Premiera 3 maja, w czwartek, godz. 22:30 na antenie TTV

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mieszkaniec Konina (gość)

    Jesteście ślepi i głusi? Marta siedziała nie za narkotyki aaaa no właśnie powiem wam, stojąc na trasie obrobiła gościa ze swoimi alfonsami strasznie go pobili i za to miała wyrok tyle lat była tirówką i zastanawiam się jeszcze że startowała na radną to jakaś kpina

    21.02.2019 22:59
  • Znajoma (gość)

    Złodziejka i oszustka. Dzieci niczego nie nauczone bo to ciagle naćpane to nawet nie wie ile ich ma albo moze z kim. Patologia wstyd dla miasta

    01.06.2018 10:05
  • Mieszkanka Konina (gość)

    Pani Marto! Czytam i nie wierzę. To co Ci ludzie piszą jest zaskakujące ale bardziej przeraziło mnie, że ludzie potrafią być tak okrutni. Kibicowałam Pani w tym co Pani robi, kompletnie Pani nie znając. A teraz.... ? Teraz jest Pani moją jeszcze większą bohaterką. I nie już dla tego tylkoza to co Pani robi ale dlatego przez co Pani w życiu przeszła i z jakimi dziś Pani okropnymi ludźmi ma do czynienia ( autorzy komentarzy). Gratuluję! Proszę tak trzymać i nie przejmować się tymi zawistnymi ludźmi.

    20.05.2018 07:03
  • What the (gość)

    FUCK

    13.05.2018 12:10
  • Darek (gość)

    Dokładnie inka każdy ma szanse nie mówię ze nie ale jaki sens jest pokazywać taka rodzine w tv rozumiem druga Martę pokazali ale ona miała coś do pokazania takich ludzi jak ona można brać przykład a co z tej z konina nic nie dała do programu nawet nie potrafiła powiedzieć co u nich zmienić i jeszcze pokazują te brudne ściany piece jakieś nawet nie wiem jak one się nazywają powinna się nią zajść jakieś służby żeby dzieci bawiły się przy piecu nie wierze ze tak można żyć tak jak ktoś wcześniej napisał PATOLOGIA i nik nie piwie ze jest inaczej pozdrowienia z wawy

    09.05.2018 14:36
  • Inka (gość)

    Co z tego ze byla kryminalistka .to juz cale zycie ma nia byc. Czlowiek nie ma prawa sie zmienic na lepsze.kazde jakies glupoty robil.

    07.05.2018 08:23
  • Hehe (gość)

    Faktycznie dzieci mega brzydkie w szczególności te dziewczynki ja pierdole po porodzie trzeba było sprzedać Marta przecież umiesz to robić patologia konińska

    06.05.2018 10:02
  • Szok (gość)

    Tego jeszcze nie było co to za program myślałam ze to jest normalny program a nie pokazywanie biedy czy patologi chyba ze program zmienił swoje parametry pokazując jak może funkcjonować normalna rodzina Marta nic sobą nie pokazałaś widać ze nawet chyba szkoły nie skończyłaś a twoje dzieci to trole

    06.05.2018 09:35
  • Widz (gość)

    Ja pierdole ale masz brzydkie dzieciaki normalnie skrzaty z lasu widać po nich ze pójdą w ślady matki czyli kryminał Haha dokarmianie bezdomnych i branie za to pieniędzy od biednych ludzi tak chyba tak to nie działa ?ale widać po co otworzyłas niby fundacje żeby pieniążki do kieszonki płynęły żenada !!!

    04.05.2018 09:19
  • Widz (gość)

    Typowa konińska rodzina patologiczna Tomek zeby byś sobie wstawił 😅😅😅

    03.05.2018 22:47
  • Aldona (gość)

    Pewnie Martuśka tak trzymaj dalej oszukuj i nabijaj głupich ludzi w butelkę jak się da okradaj ich ile się da Ps a co ciekawego zajumalas z tamtego domu bo nie wierze ze nic trzymaj się kryminalisko !!💪💪😁😁

    03.05.2018 21:05
  • Ha ha ha (gość)

    Marta jestes zajebista nie przejmuj sie chamami rob swoje kochaj ludzi 😍 trzymamy kciuki .Ktos napisał ze bije dzieci slurwysynu pokaz morde swinio te dzieci sa szczęśliwe a ze krzyknie człowieku tam jest sześcioro ieszkania chodzi sama do urzedu i nikt jej nie przegania raczej by sobie nie dala 😂😂😂 oj ludzie jeszcze jedno co ona ma z tej fundacji? Kazdy jej mowi zeby nareszcie zaczela myslec o sobie chocby kurwa przez takuch bydlakow jak wy chejterzy co z was za patologia taka rasowa nara bydlaki

    03.05.2018 17:50
  • Aldona (gość)

    Taka prawda ze komentarze pisze jedna i ta sama osoba niestety zazdrość ludzka nie zna granic az tak ze klamiecie by jej zaszkodzic ale....kto ja zna naprawde wie a reszta bydla do obory

    03.05.2018 17:37
  • Była sąsiadka (gość)

    A co do wychowania dzieci to ma zero jakich kolwiek uczuć były bite i wyzywane na moich oczach generalnie patologia nigdzie nie może zagrzać na dłużej miejsca wszędzie zostaje przepędzana teraz założyła niby fundacje gdzie ma prywatne korzyści finansowe czy telewizja naprawdę nie ma ciekawszych osób do pokazania tylko taka patologie? Odpowiedni program dla Marty z konina to cela !a nie pokazywanie jej fałszywej mordy gdzie oglądają to całe rodziny

    03.05.2018 09:15
  • Była sąsiadka (gość)

    Byłam pare lat temu sąsiadka Marty z konina to jest naprawdę zła kobieta która jak coś chce to wchodzi tak głęboko w d*pe oszukała mnie prawie na 12000 zł gdyby nie pomoc mojej rodziny pewnie już bym nie odzyskała tych pieniędzy

    03.05.2018 09:09
  • Blondyneczka (gość)

    Akurat to co pisze mieszkaniec konina jest prawda a ty jeśli ja znasz 30lat to za pewne poznaliście się w kryminale gdzie siedziała serio telewizja ma do pokazania tyle normalnych ludzi a wybrała to zero

    03.05.2018 07:59
  • Do mieszkaniec konina (gość)

    Wiesz że dzwoni ale niewiesz w ktorym kosciele żal takich ludzi jak ty właśnie to hejterstwo I powiem ci jedno gowno wiesz o niej bo klamiesz opowiadasz bzdury .Znam tą dziewczynę 30 lat I skoro tak ty spadasz na psy nie znajacy histori I prawdy wypowiadasz sie robiąc komus krzywdę zaznacze ze jej to splynie nie jedno w życiu przeszla I takie gowno jak ty pozerze ktore wymysliles rozbawi do łez. Mieszkaniec konina 😂😂😂😂 skad ty się urwales. I ja mam na tyle odwagi i godnosci że podpisuje się świadomie swoim imieniem i nazwiskiem bo tobie nawet tego brakuje. I jeszcze jedno żeby kazda matka po takich przejściach jako dziecko była taka jak ona domy dziecka by zlikwidowali A tobie jak zal z tego co wiem szukają rodzin do kolejnej edycij tylko tam trzeba być szczerym A nie takim zaklamanym dwulicowcem.zegnam KARMA WRACA

    01.05.2018 23:35
  • Mieszkaniec konina (gość)

    Do czego to doszło żeby była kryminaliske pokazywać w telewizji jako przykładna matkę gdzie sprzedawała młode dziewczyny do domów publicznych czy narkotyki za co odbywała wyrok jak jej mąż który tez jest kryminalista widać ze program schodzi na psy pokazując osobę która nic sobą nie reprezentuje masakra

    01.05.2018 21:08