"Zamiana żon" odcinek 5. Zderzenie lenistwa i pracoholizmu! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami piąty odcinek nowego programu telewizji TTV pt. "Zamiana żon". Znowu będzie iskrzyć i nie zabraknie emocji! Czy tym razem będą ofiary tego starcia? Sprawdźcie, co się wydarzy i obejrzyjcie przedpremierowy fragment odcinka!

Multimedia

"Zamiana żon" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

Ela i Tomek z Bytomia żyją na najwyższych obrotach i ponad wszystko cenią sobie ciężką pracę. Oboje wierzą, że nie ma dróg na skróty, a wysiłek to jedyny sposób na sukces i realizację marzeń. Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorcza Ela pracuje na etacie w banku, dokształca się na studiach zaocznych, a dodatkowo rano i wieczorem pomaga Tomkowi w prowadzeniu rodzinnego interesu – piekarni i cukierni. Pracowita para nawet nieliczne wolne chwile woli spędzać aktywnie. Zamiast siedzenia przed telewizorem wybierają sport i wycieczki za miasto.

Spontan i nowoczesność kontra śląska tradycja! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zdecydowanie inne priorytety w życiu mają Danusia zwaną Daną i Andrzej z opolskich Siołkowic. Pan domu dorywczo łapie zlecenia przy pracach wykończeniowych , a jego partnerka od urodzenia ich dziś już 6-letniej córki, w żadnej pracy nie może zagrzać miejsca na dłużej. Dni płyną im spokojnie i raczej bez pośpiechu, więc Danie nie spieszy się również do powrotu do pracy. Tym bardziej, że w utrzymaniu rodziny pomagają im zasiłki socjalne i 500+. Danusia wierzy, że w życiu są sprawy ważniejsze od pracy i na własny rozwój jeszcze nadejdzie pora... za jakiś czas.

To będzie prawdziwe zderzenie światów! Czy zapracowana Ela doceni chwilę odpoczynku? Jak Dana zareaguje na pobudki o piątej nad ranem? Czy przekonane o własnych racjach kobiety w nowych domach postawią na swoim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Meg (gość)

    Czy ktoś wie gdzie można zobaczyć ten odcinek na Internecie? Znalazłam tylko nowe odcinki. Z góry dziękuję

    08.10.2019 12:38
  • Nick (gość)

    To dlaczego płakał pracowity?

    19.05.2019 22:08
  • Greta (gość)

    Co za patologia. Wzór dla dziecka??? Nieroby pierdzielone. Zabrać 500 plus i po temacie. Masakra jakaś.

    17.02.2019 21:36
  • Gość (gość)

    skoro państwo ma pieniądze na zasiłki i plusy to niech podwyższą najniższą krajowa.

    15.02.2019 23:08
  • M (gość)

    DANUTA TO WZÓR DLA CÓRKI. HA HA. SUPER . KOLEJNE POKOLENIE NAM WYROŚNIE NIEROBÓW.DAJCIE IM ZASIŁEK NALEŻY SIĘ

    15.02.2019 22:41
  • Patryk W (gość)

    Czy mógłby ktoś podać adres tych nierobow? Bo mam blisko do tej miejscowości i chciałbym zapytać czy grali czy sero są tak spi...

    15.02.2019 22:38
  • M (gość)

    DANUTA TO WZÓR DLA CÓRKI. HA HA. SUPER . KOLEJNE POKOLENIE NAM WYROŚNIE NIEROBÓW.DAJCIE IM ZASIŁEK NALEŻY SIĘ

    15.02.2019 22:37
  • Zażenowana (gość)

    Ten odcinek od pewnego momentu nagrała mi mama bo nie oglądam tego typu programów właśnie chyba z braku czasu, do teraz jestem w szoku wiedziałam, że są rodziny co żyją głównie z zasiłków ale ku... dopiero jak to zobaczyłam to sobie usmiadomilam jakie to jest niesprawiedliwe takie lenie smierdzące całymi dniami siedzą przed telewizorem, żyją z naszych pieniędzy a ty zapieprzasz i nawet złotówki od państwa nie dostaniesz bo przekracza dochód o 10 zł, do żłobka prywatnego oddajesz dziecko za 1500 zł bo na państwowy się nie łapiesz a takie nieroby mają wszystko za darmo i jeszcze państwo im płaci, w jakim ja kraju żyje to jest straszne

    05.01.2019 18:03
  • www (gość)

    Nieroby !!!!!!!!!!!! i takich pokazują w telewizji !!!!!!!!!!!!!!!!!

    09.12.2018 18:40
  • plus70 (gość)

    Przepraszam, ale nie tylko kasa się liczy. Gdzie pani bankowiec ma dzieci, no gdzie. Dokształca się na zaocznych a słownictwo rynsztokowe. Wymalowana, nogi ogoliła szpilki włożyła i zgrywa pańcie i próbuje innymi manipulować. Co za pokolenie.

    30.09.2018 22:50
  • STARE SIOŁKOWICE (gość)

    Danka mi znana. Rodzina jej w 80% to nieroby. Jak to się mówi... rodziny się nie wybiera... 500 + powinno być dla naprawdę potrzebujących Ja bym wogóle do programu się nie pchał. Na końcu widać było kto miał więcej w kieliszku. Szacun dla Pary z Bytomia PODZIW DLA WAS.

    01.09.2018 18:07
  • Ala (gość)

    Nieroby nygusy nawet nie maja sily obiadu zrobic zenada szkoda tylko dzieciaka

    01.09.2018 17:58
  • Iwa (gość)

    Leniwa, tłusta, głupa Dana, synonim nowoczesnej Polki wg. PiS

    28.08.2018 13:44
  • Kamil (gość)

    Niech rząd da tym darmozjadom 1000+już wtedy nawet spod kołdry łba nie wychylą,a my wszyscy będziemy na nich pracować z perspektywą emerytury 700 zł.

    28.08.2018 12:21
  • Monika (gość)

    DO SZOK: jeśli ma się dochód poniżej 800 zł na osobę w rodzinie, to 500+ dostaje się także na 1 dziecko. Pani nie pracuje, pan prawdopodobnie na czarno a jeśli nawet legalnie, to na tyle rzadko, aby przekroczyć dochód 2400 na rodzinę. Stąd dla nich 500+należy się także dla 1 dziecka... Jak można pisać takie bzdury??

    28.08.2018 11:17
  • ppp (gość)

    myślałam że p wczorajszym odcinku mnie szlag trafi nygusy pier....

    28.08.2018 10:05
  • TakMiSięWydaje (gość)

    Mam wrażenie, że na końcu chyba trochę zrozumieli.

    28.08.2018 07:46
  • Magda (gość)

    To nie wina 500 plus. Ludzie! Przecież mówią że nie pracują wiele lat nawet wtedy kiedy tych zasiłków nie było. Znam wiele rodzin które korzystają z 500 plus i tylko jedna z nich jest taka w której kobieta nie jest czynna zawodowo i tylko dlatego że nie ma z kim zostawić dzieci. Tego typu przykłady są śmieszne, bo ten program na prawdę pomaga rodzinom ubogim, które chcą inwestować w swoje dzieci a nie w siebie.

    27.08.2018 22:41
  • Bunia (gość)

    W 120% to lenie smierdzące i darmozjady No ale jak można mieć siłę do pracy i myślenia jedząc świecące od chemii zupki chinskie Szkoda dziecka

    27.08.2018 22:40
  • Szok (gość)

    500+ dostaje się na drugie dziecko durnie a chłop z programu pracuje na budowach, wiec nie rozsiewajcie bzdur pod podatną publikę.

    27.08.2018 22:39
NowszeStarsze