"Zamiana żon" odcinek 5. Zderzenie lenistwa i pracoholizmu! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami piąty odcinek nowego programu telewizji TTV pt. "Zamiana żon". Znowu będzie iskrzyć i nie zabraknie emocji! Czy tym razem będą ofiary tego starcia? Sprawdźcie, co się wydarzy i obejrzyjcie przedpremierowy fragment odcinka!

Multimedia

"Zamiana żon" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

Ela i Tomek z Bytomia żyją na najwyższych obrotach i ponad wszystko cenią sobie ciężką pracę. Oboje wierzą, że nie ma dróg na skróty, a wysiłek to jedyny sposób na sukces i realizację marzeń. Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorcza Ela pracuje na etacie w banku, dokształca się na studiach zaocznych, a dodatkowo rano i wieczorem pomaga Tomkowi w prowadzeniu rodzinnego interesu – piekarni i cukierni. Pracowita para nawet nieliczne wolne chwile woli spędzać aktywnie. Zamiast siedzenia przed telewizorem wybierają sport i wycieczki za miasto.

Spontan i nowoczesność kontra śląska tradycja! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zdecydowanie inne priorytety w życiu mają Danusia zwaną Daną i Andrzej z opolskich Siołkowic. Pan domu dorywczo łapie zlecenia przy pracach wykończeniowych , a jego partnerka od urodzenia ich dziś już 6-letniej córki, w żadnej pracy nie może zagrzać miejsca na dłużej. Dni płyną im spokojnie i raczej bez pośpiechu, więc Danie nie spieszy się również do powrotu do pracy. Tym bardziej, że w utrzymaniu rodziny pomagają im zasiłki socjalne i 500+. Danusia wierzy, że w życiu są sprawy ważniejsze od pracy i na własny rozwój jeszcze nadejdzie pora... za jakiś czas.

To będzie prawdziwe zderzenie światów! Czy zapracowana Ela doceni chwilę odpoczynku? Jak Dana zareaguje na pobudki o piątej nad ranem? Czy przekonane o własnych racjach kobiety w nowych domach postawią na swoim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jala (gość)

  Ona zgadzam się z Tobą w 100%.

  23.05.2018 00:25
 • XD (gość)

  Rly, pierwszy raz widzę tych ludzi, pomimo że przejeżdżam obok tego domy codziennie, ale jeżeli chodzi o patologię to się zgadzam.

  19.05.2018 23:33
 • Paula (gość)

  Patola do roboty.

  19.05.2018 22:06
 • Paula (gość)

  Zgadzam się w 100 %

  19.05.2018 22:05
 • Ona (gość)

  Szok, oglądałam wczoraj ten odcinek, lenie biorą zasiłki i siedza na tyłku przed telewizorem cały dzień, szanownej pani Danie nawet obiadu nie chce się ugotować i karmi swoją rodzinę zupkami chińskimi. Zabrać tym darmozjadom zasiłki, niech idą do pracy, młodzi i zdrowi. A ludzie pracujący karani są za to, że pracują wysokimi podatkami, po to żeby dać później zasiłek takim ćwokom.! Powinno być dla każdego pracujacego rodzica 250+ i jeżeli pracują oboje to mają łącznie 500+, a tak patologia bierze kasę za nic!

  18.05.2018 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×