„Zamiany Żon” odcinek 6. Trybson z "Warsaw Shore" zamieni Elizkę na ceniącą normalne życie Izę! [FRAGMENTY ODCINKA+ZDJĘCIA]

Celebryci kontra „normalsi” w 6. odcinku „Zamiany Żon”. Jak Trybson znany z "Warsaw Shore" poradzi sobie z kobietą ceniącą normalne życie, a jak Elizka odnajdzie się w gospodarstwie?

Multimedia

"Zamiana żon" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

Elizka i Trybson. Tej pary nie trzeba nikomu przedstawiać. Owocem zrodzonej na planie kontrowersyjnego show miłości są dwie córeczki - Kornelia i Wiktoria. Dziewczynki, jak na dzieci znanych rodziców przystało, mają już za sobą pierwsze ścianki. Ich mama na co dzień zajmuje się promowaniem w mediach społecznościowych różnych marek, a przy okazji także siebie samej.

Spontan i nowoczesność kontra śląska tradycja! [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gale, premiery, czerwone dywany to dla nich chleb powszedni, a medycynę estetyczną uważają za naturalną metodę udoskonalania własnego wizerunku. Elizka przekona się czy da radę prowadzić bloga w… oborze.

Stery wielkomiejskiego życia Elizy na kilka dni przejmie zaradna Izabela. Porzuciła miasto dla życia na wsi. Razem z mężem Tomkiem, który jest leśnikiem i dwójka dzieci Alicją i Gracjanem mieszkają w kujawsko-pomorskim Wielkim Mędromierzu. Iza jest ekspedientką w lokalnym lumpeksie. Sama sprząta i gotuje dla całej rodziny, a oprócz tego z chęcią pomaga w należącym do teściów gospodarstwie. W wyglądzie stawia na naturalność, a właścicielki powiększonych ust to dla niej "glonojady".

Iza będzie miała okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda życie celebrytów, a jej przewodnikiem będzie ekspert od najmodniejszych klubów – Trybson. Czy błysk fleszy ją oczaruje? Jak Eliza poradzi sobie bez diety pudełkowej, pozbawiona wygód warszawskiego życia? Dowiemy się już jutro w TTV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×