Zamiast Sebastiana wystąpi Adam!

Ostatni odcinek "You Can Dance" obfitował w dramatyczne wydarzenia.

Multimedia

Nie brakowało zaskakujących interpretacji tanecznych i kąśliwych uwag jurorów. Największym zaskoczeniem była jednak kontuzja Sebastiana, który podczas solówki skręcił nogę w kostce. Mimo to uczestnik nie odpadł z programu.

Całe zdarzenie tak komentuje Augustin Egurrola: - Taniec, który prezentują uczestnicy show jest bardzo dynamiczny, mieliśmy już więc kontuzje w poprzednich edycjach i wtedy na miejsce poszkodowanego uczestnika wchodził ktoś rezerwowy. Przypadek Sebastiana jest jednak szczególny. Widziałem, jak podczas solówki obsuwa mu się noga, a on mimo okropnego bólu tańczy do końca. Jestem pełen podziwu dla tego chłopaka!- komentuje juror programu.

Tancerzem, który zdobył najmniej głosów telewidzów był Adam. Okazuje się jednak, że uczestnik show wcale nie musi pożegnać się z programem! Dlaczego? Wyjaśnia to kontuzjowany Sebastian:

  • Oddałem swoje miejsce Adamowi. Cieszę się, że padło właśnie na niego, bo polubiliśmy się. Będę też trzymał za niego kciuki, choć przyznam, że trochę mi żal...

Adam, który niespodziewanie dostał drugą szansę jest naprawdę szczęśliwy: - Dziś zatańczę quickstepa z moja partnerką. Obiecuję, że zrobię wszystko, by tylko nie znaleźć się w gronie zagrożonych!

Czy Adam wykorzysta swoją szansę? Przekonamy się już wkrótce!

Czytaj także: Ewa i Adam pierwszymi przegranymi tej edycji! You Can Dance: Ruszyła rywalizacja w piątej edycji! Rusin o You can dance: Miło na planie, g...no na ekranie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×