zapach truskawek

„Zapach truskawek". Ten turecki serial pokochało wielu polskich widzów. O czym jest produkcja? Kto wcielił się w bohaterów telenoweli?

Tureckie seriale zdobyły popularność na całym świecie. Nic więc dziwnego, że także w Polsce pokochało je wielu fanów. Ci oglądają je nie tylko w telewizji, ale także w sieci czy na platformach streamingowych. Wśród telenoweli, które najbardziej przypadły do gustu widzom w Polsce jest m.in. „Zapach truskawek". O czym jest telenowela? Kto wcielił się w jej głównych bohaterów? Przypomnijmy najważniejsze informacje o serialu.

10.11.2022Zapach truskawek

Przeczytaj także:

Tureckie seriale. Lekkie, przyjemne produkcje idealne na lato. Które seriale dobrze się ogląda? Zobacz propozycje fanów! "Zapukaj do moich drzwi", "Zakazana miłość", "Zapach truskawek", "Czarna Perła", "Rozdarte serca"

Szukasz czegoś lekkiego do oglądania w letnie wieczory? Sięgnij po tureckie telenowele! Wbrew pozorom, nie wszystkie produkcje znad Bosforu przeładowane są intrygami, przemocą czy zdradami. Fani podzielili się z nami propozycjami na przyjemne i niezbyt ciężkie do oglądania seriale. Co proponują?

12.08.2022Telenowele

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×