Zapendowska traci wzrok

Dramat Elżbiety Zapendowskiej trwa już od lat. Ostatnio jest coraz gorzej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZAPENDOWSKA SCHUDŁA BEZ WYŻECZEŃ ZAPENDOWSKA: DODA GRA BEZNADZIEJNĄ MUZYKĘ

Zapendowska cierpi z powodu jaskry i zaćmy, operacja wszczepienia sztucznych soczewek przyniosła poprawę, ale nie taką, na jaką liczyła jurorka "Must be the music".

  • Nie czuję żadnej różnicy. Pewnie wkrótce czeka mnie kompletna ślepota. Na razie muszę miarkować się z czytaniem, oglądaniem telewizji oraz surfowaniem w internecie, a to bardzo lubię - powiedziała "Twojemu Imperium".

  • *Zdarza mi się, że nie rozpoznaję ludzi. Ich twarze są dla mnie jak zamglone obrazki. Czasem ktoś jest nieurodziwy, zaś mnie wydaje się wprost przeciwnie. Bo kojarzę osoby już tylko po głosie* - wyznała.

Zapendowska korzysta z pomocy innych ludzi.

CZYTAJ TAKŻE: ZAPENDOWSKA MIESZKA Z MŁODYM ZAPENDOWSKA O POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ: NUDA I PLASTIK

"Pani Elżbieta raczej nie wychodzi z domu bez swego życiowego partnera, wokalisty Andrzeja Kruka. To zawsze on towarzyszy jej aż do drzwi studia, gdzie powstaje show "Must be the music". Czasami korzysta ona z pomocy ochroniarza, kolegów jurorów albo prowadzącego show Macieja Rocka. Bez tej asysty mogłaby potknąć się o leżące na podłodze kable, upaść i potłuc się dotkliwie w drodze do stołu jurorskiego, garderoby lub na spotkanie z dziennikarzami i fotoreporterami" - napisano w tygodniku.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Szkoda :(( Wspólczuję

    25.10.2011 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×