Zapomnijcie o serialu „Przysięga”. Jest nowa turecka telenowela! Przepiękna aktorka kradnie show w każdej scenie. Kim jest Mahassine Merabet z „Esaret”?

„Przysięga” już się skończyła, ale nowy serial się rozkręca, a śliczna Mahassine Merabet kradnie show niemal w każdej scenie! O czym jest „Esaret”? W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu, który zastąpił w Turcji „Przysięgę”.

Multimedia

„Przysięga” - to już koniec tureckiego serialu

Włodarze tureckiego kanału 7 zrezygnowali z serialu „Przysięga” (oryg. „Yemin”) wyprodukowanego przez Karamel Yapım. Wiadomo, że stacja nie zamierza realizować nowych odcinków, choć o 5. sezonie przez chwilę była mowa. „Przysięga” doczekała się w Turcji 503 odcinków - premierowe odcinki są jeszcze pokazywane w Polsce na antenie TVP1.

Koniec tureckiego serialu. Zdradzamy, jak kończy się historia Emira i Gulperi oraz Kemala i NarinZobacz więcej

Kanal 7 przygotował już to dla swoich widzów nowy serial. O czym jest „Esaret”?

„Esaret” - jak widzowie oceniają nowy turecki serial?

„Esaret” zapowiada się na klasyczną turecką telenowelę „od nienawiści do miłości”. W serialu poznajemy rodzinę Demirhanli i owładniętego nienawiścią Oguza, który chce się zemścić na zabójcach swojego brata, ale po drodze trafia na niewolę Hirę i zabiera ją ze sobą do Turcji. Piękna Hira wprowadza się do rezydencji i ma zostać prywatną służącą Oguza.

Serial „Esaret” wzbudził już w Turcji sporo kontrowersji. To kolejna produkcja Nazmiye Yılmaz, w której dominuje przemoc. Czy „Esaret” przebije popularnością „Przysięgę”?

Mahassine Merabet - kim jest gwiazda „Esaret”?

Główną rolę męską w serialu „Esaret” gra Cenk Torun, którego polscy widzowie doskonale znają z roli Oguza z serialu „Więzień miłości”. Doświadczony aktor ma na planie jednak sporą konkurencję, bo Mahassine Merabet, czyli serialowa Hira, kradnie mu niemal każdą scenę! Co wiemy o pięknej aktorce?

Mahassine Merabet urodziła się 24 stycznia 1999 roku, co oznacza, że ma dopiero 23 lata. Aktorka pochodzi z Maroka. W dzieciństwie z wielkim zainteresowaniem śledziła tureckie seriale i właśnie dzięki nim nauczyła się języka tureckiego. Wiadomo, że przez pewien czas pracowała jako tłumaczka, ale obecnie skupia się przede wszystkim na aktorstwie. Pierwsze szlify w zawodzie zdobyła w szkole Tümay Özokur.

Widzowie są zgodni, że Mahassine Merabet dzięki „Esaret” ma szansę zaistnieć w Turcji, jak i na całym świecie.

W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu, który w Turcji zastąpił „Przysięgę”. Znajdziecie tam również prywatne zdjęcia aktorów.

Zamierzacie oglądać „Esaret”? Czy macie już dość seriali od Nazmiye Yılmaz? Warto wspomnieć, że w obsadzie tego serialu znalazła się matka Narin z „Przysięgi” - Münevver, którą gra Melahat Abbaşova.

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać „Zranione ptaki”, które w marcu 2022 roku zastąpiły „Elif”, „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc” - nowy serial, który zastąpił „Miłość i przeznaczenie”. Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Polecamy ponad 30 hitów z gwiazdami tureckiego kina i telewizji! Można oglądać po polskuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Tragedia (gość)

  Niektórych poniżej komentujących wypuscili niedoleczonych z Tworek.

  01.02.2023 12:36
 • Gość (gość)

  Prezes chce pozbyć się tureckich seriali

  20.01.2023 16:37
 • S (gość)

  Ozge Reyhan bardzo brzydka, wymiotować się chce, dziwka obleśna. Nigdy nie było jej w serialu, a z Emirem prywatnie nie była nigdy, to są najwięksi wrogowie. Będą kolejne sezony, ale nie w telewizji polskiej bo przerabiane były odcinki przez Karinę Pochwałę - przyjaciółkę Adrianny Słowik.

  01.01.2023 23:38
 • Agata (gość)

  Reyhan nigdy nie było w oryginalne serialu z Tarhunami, dopiero twórcy wkurzyli się i chcą wprowadzić aktorkę, która będzie ją grała tak aby pokazać jakim ona jest złem.

  29.12.2022 11:17
 • Agata (gość)

  Ale kłamstwa hahaha, będą następne sezony, ale nie w telewizji ze względu na to, że Karina Pochwała przerabia odcinki. Nikt nie lubi Ozge Reyhan tylko Karina Pochwała i Adrianna Słowik oraz dzieci i osoby starsze z zaburzeniami którymi manipulują. Ozge puszcza się na planach filmowych dlatego ją wyrzucają, a Reyhan to największe zło.Reyhan nigdy nie było w oryginalne serialu, dopiero twórcy wkurzyli się i chcą wprowadzić aktorkę, która będzie ją grała tak aby pokazać jakim ona jest złem.

  29.12.2022 11:14
 • Odp do Fiona (gość)

  Pewnie napisała Ozgun bo ona ma obsesje na punkcie Ozge Yagiz Reyhan

  27.12.2022 10:05
 • Natan (gość)

  Będzie sezon 5, nie kłam

  27.12.2022 10:04
 • Odp do Fiona (gość)

  No te babsko - Adrianna zawsze pisze głupoty i kłamstwa

  27.12.2022 10:03
 • Fiona (gość)

  Nie żaden Ozgun tylko Orhun. Mści się na zabójcach swojej siostry a konkretnie na Hirze bo ją posądza o śmierć siostry.

  26.12.2022 07:47
 • Marek (gość)

  Reyhan szmaty jebanej nawet nie było, oglądałaś przeróbki Kariny P, w oryginale od początku była Gulperi

  21.12.2022 15:47
 • Alicja (gość)

  Spierdalaj, nie będę o niczym zapominać

  21.12.2022 15:40
 • Aneta (gość)

  Tylko stare baby są kulturalnymi wielce, szmaty by zdechły gdyby nie to, że harujemy na ich emeryturki

  16.12.2022 16:32
 • Marek (gość)

  Ozge Yagiz Reyhan Polak nigdy nie było w tym, Karina P ją wklejała na Gulperi

  16.12.2022 16:31
 • Kuzyn (gość)

  I na chuj piszecie o tym szmacisku (Reyhan Ozge) skoro to jej nawet nie dotyczy?

  08.12.2022 19:13
 • Kuzyn (gość)

  Ozge chce tylko rozgłosu i sławy dlatego żyje w kłamstwie

  08.12.2022 19:12
 • XD Gosc jak zwykle spami swoimi głupotami, kolejna zakłamana fanka Ozgawy Pizdawy Reyhan (gość)

  (Kuzyn)

  08.12.2022 19:11
 • Kuzyn (gość)

  SPIER DA LAJ

  08.12.2022 19:10
 • Gosc (gość)

  GD znalazl role jaka lubi. Ozge powinna sie zastanowic czy chce meza, ktory obejmuje nie tylko aktorki poza planem. a moze i w jej obecnosci. Zaden inny aktor tak sie nie zachowuje.

  07.12.2022 11:58
 • Gosc (gość)

  GD znalazl role jaka lubi. Ozge powinna sie zastanowic czy chce meza, ktory obejmuje nie tylko aktorki poza planem. a moze i w jej obecnosci. Zaden inny aktor tak sie nie zachowuje.

  07.12.2022 11:58
 • Erudytka (gość)

  Ale " radosna i wulgarna " twórczość ograniczonych, kurzych móżdżków. Co to za portal, który dopuszcza takie komentarze. Bazgrające, niedouczone kobietki, lub smarkule lepiej poświęćcie czas na inne rzeczy a nie wątpliwe przyjemności zamieszczania czegoś takiego na forum publicznym. Wstyd mi za was!!!

  06.12.2022 22:21
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×