Zaprzyjaźniły się w "Tańcu z gwiazdami"!

Na planie tanecznego show nie ma rywalizacji między gwiazdami!

Multimedia

Przynajmniej między Katarzyną Grocholą a Olgą Bołądź, które zaprzyjaźniły się właśnie w programie. Mimo sporej różnicy wieku, panie świetnie się ze sobą dogadują:

-Mogłabym być matką Olgi, a jednak świetnie się ze sobą rozumiemy- wyznaje Katarzyna Grochola- Zresztą, często po programie śpię u niej- Olga przechowuje mnie, gdy moja córka ma mnie dość! Gadamy wtedy do piątej nad ranem. O czym? O facetach! Chodzę też na spektakle, w których gra Olga, kibicuję jej. Ale tak naprawdę to dopiero zalążek przyjaźni. Dopiero się poznajemy, choć myślę, że już wkrótce będziemy mieć więcej czasu by razem spotkać się i wypić kawę.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie obu pań? - Przed pierwszym odcinkiem programu czekałam na przymiarkę swojej kreacji- opowiada Olga Bołądź- Nagle z pokoju przymiarek wyszła Kasia i radośnie wykrzyknęła: "Mam talię!". Chodziło o gorset. Bardzo mnie to rozbawiło. Podeszłam do Kasi i... po prostu przedstawiłam się. Przyznam, że nie spodziewałam się, że w takim programie spotkam tak fantastyczną osobę i nawiążę z nią fajną relację.

- Cieszę się, że się zaprzyjaźniłyśmy, bo to nie jest tak, że my, uczestnicy programu, siedzimy w greenroomie i drżymy o swoje posady w show! To tylko zabawa.- opowiada Katarzyna Grochola

Czytaj także: Zaskakujący werdykt w ćwierćfinale! Kłótnia Grocholi w “Tańcu z gwiazdami"! Olga Bołądź to pracoholiczka!

Komentarze

Skomentuj
  • basia (gość)

    Honorek :))dobrze prawisz:))

    24.05.2010 17:43
  • Honorek (gość)

    To bardzo miło, że wzajemne stosunki między Paniami Grochola-Bołądź sa przyjazne, nie mniej jednak Pani Grochola powinna ustąpić miejsca P. Bołądź, bo ta jednak wyraźnie lepiej radzi sobie w tańcu z Łukaszem niż P. Grochola z sympatycznym Janem. Bo to tak niby nic, ale był by to gest szlachetny i pozytywnie oceniany przez publiczność. Mam nadzieję, że mimo dużej ambicji R. Maserakatę edycję TzG wygra jednak sympatyczna Kasia ze Stefano!!

    24.05.2010 15:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×