"Zapukaj do moich drzwi". Eda ukrywa prawdę, Aydan szuka dowodów! Zobacz najnowsze zdjęcia z serialu

"Zapukaj do moich drzwi" - w galerii publikujemy zdjęcia z najnowszych odcinków tureckiego serialu. Zobaczcie, jak Eda ukrywa prawdę o Kiraz. Matka Serkana węszy i szuka dowodów na to, że dziewczyna jest córką Serkana.

Multimedia

"Zapukaj do moich drzwi" od poniedziałku do czwartku, o godz. 19:50 na kanale WP!

W najnowszych odcinkach "Zapukaj do moich drzwi" można już oglądać Kiraz - uroczą córkę Edy i Serkana. Mężczyzna jeszcze nie wie, że jest jej ojcem. Eda poprosiła, aby Melo udawała, że jej mamą Kiraz.

"Zapukaj do moich drzwi" - co się wydarzyło?

W 128. odcinku matka Serkana zaczyna przypuszczać, że Kiraz jest jej wnuczką i szuka dowodów. -Ten mały człowiek wygląda jak kopia kwiaciarki - powie rozemocjonowana. Wszyscy zastanawiają się jednak, dlaczego Eda ukrywa ten fakt przed Serkanem - okazuje się, że po tym wszystkim, co przeszli, kobieta chce mieć pewność, że jej ukochany jest gotowy na rodzicielstwo. -To pracoholik - stwierdzi Eda w rozmowie z Melo.

Są piękne i utalentowane. Te tureckie aktorki cieszą się największą popularnością wśród widzów Zobacz więcej

Czy Serkan pozna prawdę i sprawdzi się w roli ojca? W galerii publikujemy zdjęcia z najnowszych odcinków (124-129) tureckiego serialu "Zapukaj do moich drzwi". Zobaczcie, jak prezentują się bohaterowie popularnej komedii.

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×