"Zapukaj do moich drzwi". Maya Basol to wschodząca gwiazda tureckich seriali. Co o niej wiemy? Świat oszalał na punkcie córki Edy i Serkana z "Sen Çal Kapımı"

Turecki serial "Zapukaj do moich drzwi" podbił serca widzów na całym świecie. Widzowie oszaleli na punkcie Kiraz, czyli córki Edy i Serkana, w którą wciela się prześliczna Maya Basol. Tak wygląda nowa gwiazda tureckiej telewizji. Coś nam mówi, że będzie o niej głośno!

Multimedia

"Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı") - o czym jest serial?

To klasyczna turecka komedia romantyczna o miłości między ambitną kwiaciarką i bogatym biznesmenem. Eda Yildiz (w tej roli Hande Erçel) i Serkan Bolat (Kerem Bürsin) spotykali się przypadkiem - na początku nienawidzą się nawzajem, ale udają, że są parą, aby każdy mógł dostać to, czego chce. Między Serkanem i Edą szybko rodzi się uczucie, ale praca okazała się dla niego ważniejsza. Eda w końcu odeszła od Serkana i wyjechała do Włoch. W drugim sezonie "Sen Çal Kapımı" scenarzyści serialu zgotowali widzom nie lada niespodziankę. Po kilku latach nieobecności Edy w kraju, okazuje się, że ona i Serkan mają córkę!

"Zapukaj do moich drzwi" to obsypany nagrodami i jeden z najpopularniejszych tureckich seriali ostatnich lat. Kolejne odcinki miłosnych i biznesowych ekscesów Edy i Serkana można oglądać od poniedziałku do czwartku, o godz. 19:50 w Telewizji WP.

Eda i Serkan łączą siły dla Kiraz. Czy miłość w końcu zatriumfuje?!Zobacz więcej

Maya Basol nową gwiazdą tureckich seriali

Na małym ekranie od początku drugiego sezonu "Zapukaj do moich drzwi" bryluje Maya Basol, która wciela się w córkę głównych bohaterów, Kiraz. Dziecięca aktorka kradnie uwagę widzów niemal w każdej scenie. Urody, uroku i talentu nie można jej odmówić!

Kim jest Maya Basol, ile ma lat?

Maya Basol urodziła się w 2015 roku. Mając zaledwie kilkanaście miesięcy wystąpiła w pierwszej reklamie i od tego czasu jest jedną z najbardziej rozchwytywanych dziecięcych modelek w Turcji. Rola Kiraz w serialu "Sen Çal Kapımı" jest jej debiutem telewizyjnym. Prężnie rozwijającą się karierą małej Mayi Basol kieruje na razie jej przedsiębiorcza mama, Asya Başol.

W galerii publikujemy zdjęcia uroczej córki Edy i Serkana. Taka jest Maya Basol!

Zobacz galerię

Hande Erçel wyróżniona w Turcji. Aktorka odebrała nagrodę, a jej siostra nie mogła powstrzymać łez!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×