"Zapukaj do moich drzwi". Najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu. Wyznanie miłości i rozstanie! Jaka przyszłość czeka Edę i Serkana? [GALERIA ZDJĘĆ]

Tureckie seriale: za nami kolejne odcinki "Zapukaj do moich drzwi". Jaka przyszłość czeka Edę i Serkana? Zaręczonym coraz trudniej ukrywać prawdziwe uczucia. Serkana nie chce, aby Eda zniknęła z jego życia. Jest jednak przekonany, że Eda go nie kocha. Ona zaś uważa, że Bolat nie może pogodzić się z tym, że jego była wychodzi za mąż. W galerii publikujemy zdjęcia z najnowszych odcinków. Przypominamy najważniejsze momenty z serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Multimedia

Serial "Sen Çal Kapımı" znany w Polsce pod tytułem "Zapukaj do moich drzwi", ukazuje skomplikowaną relację ślicznej Edy i przystojnego Serkana, którzy zawarli umowę zaręczynową. Narzeczeni pałali do siebie wzajemną niechęcią, ale z każdym odcinkiem ich relacja się zmienia i przeradza w coś poważniejszego.

Selin i Serkan do siebie wrócą? Eda jest załamana. Planuje wyprowadzkę z kraju!Zobacz więcej

Żadne z nich nie chce jednak ustąpić i zerwać kontraktu. Sprawę komplikuje także Selin, była narzeczona Serkana, która nadal wierzy, że uda jej się odbudować relację z Bolatem. -Jeśli jest jakaś maleńka nadzieja, żebyśmy byli razem, odejdę od Ferita - wyzna w jednym z najnowszych odcinków. Usłyszy to Eda, która postanowi zapomnieć o Serkanie i wyjechać z kraju.

Serkan wyzna w końcu swoją miłość, ale czy po tych wszystkich wydarzeniach, Eda będzie skłonna zrobić to samo? Parę czeka wiele wyzwań, bo ich prawdziwa relacja musi zostać utrzymana w tajemnicy. Już niebawem Serkan dowie się o powiązaniach swojej rodziny z rodziną Edy. -To moja odpowiedzialność, nic nie może mnie rozdzielić z Edą. Jaka przyszłość czeka zakochanych? Przed nimi kolejne rozstanie...

Hande Erçel zachwyca na nowych zdjęciach! Turecka aktorka to chodzącą piękność!Zobacz więcej

Kiedy i gdzie oglądać kolejne odcinki "Zapukaj do moich drzwi"?

Turecki serial "Zapukaj do moich drzwi" zadebiutował w Polsce 15 listopada br. na kanale WP. Komediową produkcję o losach ślicznej Edy i Serkana można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19:50.

Za nami już ponad 30 odcinków odcinków "Zapukaj do moich drzwi". W galerii publikujemy nowe zdjęcia z serialu. Zobacz, co wydarzyło się w tureckim serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×