"Zapukaj do moich drzwi". Nowa fryzura Kerema Bürsina i Hande Erçel z mamą. Publikujemy najnowsze zdjęcia gwiazd tureckiego hitu

U gwiazd serialu "Zapukaj do moich drzwi" sporo się dzieje! Jacy prywatnie są aktorzy i aktorki z serialu "Zapukaj do moich drzwi"? Przejrzeliśmy ich konta w mediach społecznościowych. W galerii znajdziecie ich najnowsze zdjęcia!

Multimedia

"Zapukaj do moich drzwi" - Eda i Serkan graja pierwsze skrzypce

W serialu "Zapukaj do moich drzwi", który od 15 listopada 2021 r. można oglądać na kanale Telewizji WP aż roi się od gwiazd. Fani tureckich seriali doskonale już znają Hande Erçel i Kerema Bürsina, którzy od początku grają pierwsze skrzypce.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Eda straciła oboje rodziców, gdy była jeszcze dzieckiem, ale pomimo tej tragedii wyrosła na szczęśliwą osobę o otwartym sercu i pozytywnym nastawieniu do życia. Wczesne lata spędzone w kwiaciarni cioci przerodziły się w zamiłowanie do roślin i zamiłowanie i chęć zastania architektem krajobrazu. Dziewczyna traci jednak prestiżowe stypendium Bolat Holding, które umożliwiało jej uczęszczanie na jeden z najlepszych uniwersytetów. Tak rodzi się jej niechęć do szefa holdingu, Serkana Bolata.

Przystojny, inteligentny i niezwykle pracowity Serkan proponuje Edzie narzeczeński kontrakt. W zamian za odgrywanie jego narzeczonej, Eda ma otrzymać upragnione stypendium. Tak ich wzajemna niechęć i jednocześnie nieodparta atrakcyjność wciągają ich w grę, w którą będą musieli grać przez długi czas...

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

"Zapukaj do moich drzwi". Aktorki i aktorzy prywatnie

W "Zapukaj do moich drzwi" oprócz Hande Erçel i Kerema Bürsina, zagrali także: Neslihan Yeldan, Evrim Dogan, Elçin Afacan, Doğa Özüm, Melisa Döngel, Cagri Citanak, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz i wielu, wielu innych.

Zobaczcie w galerii najnowsze zdjęcia gwiazd tureckiego hitu. Kerem Bürsin ma nową fryzurę, a co słychać u pozostałych gwiazd "Zapukaj do moich drzwi"?

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×