"Zapukaj do moich drzwi" odcinki 16-18. Eda i Serkan spędzają razem noc! Od teraz ich związek się zmieni? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Zapukaj do moich drzwi" odcinki 16-18. Eda i Serkan mają się ku sobie, ale na drodze staje Selin - tak przynajmniej wydaje się Edzie. Napięcie między fikcyjnymi narzeczonymi narasta, aż spędzą razem noc! Co z tego wyniknie? Czy ich relacja w końcu się zmieni?

Multimedia

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" ODCINEK 16. W ŚRODĘ, 8.12 2021, O GODZ. 19:50 NA KANALE WP!

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 17. w czwartek, 9.12.2021, o godz. 19:50, na kanale WP "Zapukaj do moich drzwi" odcinek 18. w poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 19:50, na kanale WP

Serkan ratuje Ede przed paparazzi. Nie martwi się ani nie otrzymaną nagrodą, ani rozmową z Selin, ani kontraktem, nad którym pracował od miesięcy. Eda uważa, że od teraz ich związek się zmieni, ale czy tak będzie?

Najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu. Intrygi i początki miłosnych zawirowań Edy i SerkanaZobacz więcej

Następnego dnia Serkan Bolat znika i nikt nie wie gdzie jest. Z wyjątkiem Selin! Eda zwariuje, gdy się o tym dowie, za to Selin będzie bardzo szczęśliwa. Pod nieobecność Serkana, Eda obiecuje ważnemu klientowi, że zakończy w jeden dzień zlecenie, które wydaje się niemożliwe do wykonania. Gdy Serkan wraca, w biurze nasilają się kłótnie. Załoga jest podzielona. Jedni są po stronie Edy, drudzy po stronie Serkana.

Eda próbuje załatwić sprawę z klientem, jednocześnie chce dowiedzieć się gdzie podziewa się Serkan. Napięcie panujące między Serkanem a Edą skończy się, gdy spędzą razem noc.

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • od dziś powtórki nie o 10.45, a o 7.00 (gość)

    Szkoda. Ciekawe czemu. Czy tylko na okres świąteczny czy na stałe...

    13.12.2021 17:11
  • Ola (gość)

    Piękny ten Zerkam. Fajny serial.

    09.12.2021 06:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×