"Zapukaj do moich drzwi" odcinki 22-24. To koniec kontraktu Edy i Serkana? Selin zaciera rączki na myśl o powrocie do Bolata [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Serkana i Edę podzieliła... praca! Oboje unieśli się dumą i żadne nie chce pierwsze wyciągnąć ręki na zgodę. To podoba się Selin, która wierzy, że jeszcze wróci do Serkana. Czy rzeczywiście tak będzie? W związku Selin i Ferita też źle się dzieje...

Multimedia

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" ODCINEK 22. W PONIEDZIAŁEK, 20.12 2021, O GODZ. 19:50 NA KANALE WP!

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 23. we wtorek, 21.12.2021, o godz. 19:50, na kanale WP
"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 24. w środę, 22.12.2021, o godz. 19:50, na kanale WP

Kiedy Serkan oskarżył Edę o kradzież projektu, Eda odpowiedziała: „Nigdy więcej nie zobaczysz mojej twarzy!”. Serkan powoli przyzwyczaja się do braku Edy. Eda chce udowodnić Serkanowi swoją niewinność, ponieważ ucierpiała jej duma. Z drugiej strony Serkan nie jest w stanie powiedzieć Edzie „wróć” z powodu swojej dumy.

Najczęściej komentowane seriale i programy w 2021 roku. Sprawdź, o czym dyskutowali internauciZobacz więcej

Ferit ma żal do Selin o to, że cieszy się z rozstania Serkana i Edy. Nad związkiem tej pary także zawisły ciemne chmury. W międzyczasie okazuje się, że pilną kwestię związaną z projektem może rozwiązać tylko Eda. Co zrobi Sekan?

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Serkan ach piękny Serkan. Kocham.

    16.12.2021 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×