"Zapukaj do moich drzwi" odcinki 30-32. Selin i Serkan do siebie wrócą? Eda jest załamana. Planuje wyprowadzkę z kraju! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Selin nie rezygnuje z marzeń o powrocie do Serkana. Eda podsłucha, jak zapewnia Bolata, że jest gotowa rozstać się z Feritem. Po tych słowach Eda kompletnie się załamie. Wkrótce otrzyma jednak dobrą wiadomość. Chodzi o stypendium!

Multimedia

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" ODCINEK 30. W PONIEDZIAŁEK 3.01, O GODZ. 19:50 NA KANALE WP!

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 31. we wtorek, 4.01.2022, o godz. 19:50, na kanale WP
"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 32. w środę, 5.01.2022, o godz. 19:50, na kanale WP

Selin mówi do Serkana: „Jeśli jest jakaś maleńka nadzieja, żebyśmy byli razem, opuszczę Ferita”, a Eda to słyszy. Eda jest pewna, że Serkan zgodzi się wrócić do Selin. Serkan zaś myśli, że Eda go nie chce. Dziewczyna postanawia jak najszybciej uciec od Serkana i odbudować swoje życie. Ponownie składa wniosek o stypendium. Tymczasem Ayfer dowiaduje się o umowie zaręczynowej między Serkanem i Edą. Ma również świadomość, że jej bratanica jest zakochana w Serkanie.

W kwiaciarni nie dzieje się dobrze, Ayfer nie może spłacić swoich długów. W ostateczności dzwoni do matki, aby ta pomogła w oddzieleniu Edy od Serkana. Po chwili Eda odbiera telefon, z którego wynika, że otrzymała stypendium we Włoszech. Eda wyrusza w drogę, nie mówiąc o niczym Serkanowi. Serkan wciąż jest uwięziony między swoją logiką a sercem.

Zobacz galerię

"ZAPUKAJ DO MOICH DRZWI" - O CZYM JEST SERIAL?

Eda to bystra, piękna, młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje stypendium i Eda musi porzucić marzenia o studiach. Teraz tylko dwie rzeczy ją napędzają — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

"Zapukaj do moich drzwi" zwiastun:

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • ;) (gość)

    Podobno w czwartek serial też będzie.

    05.01.2022 13:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×