„Zapukaj do moich drzwi”. Tak wygląda siostra Hande Erçel. Gamze Erçel zachwyca urodą! Czym się zajmuje? Publikujemy zdjęcia!

Jedną z najpopularniejszych tureckich aktorek jest Hande Erçel, gwiazda telenoweli „Zapukaj do moich drzwi”. Niewielu wie, że ta piękność ma równie piękną siostrę! Aktorka zawsze może liczyć na jej wsparcie. Jak wygląda Gamze Erçel i czym się zajmuje?

Multimedia

Hande Erçel ma piękną siostrę

Hande Erçel to turecka piękność, która zagrała kilku serialowych hitach. Jej gwiazda rozbłysła w 2016 roku, za sprawą serialu „Miłosne potyczki” i lśni do dziś. Erçel ma na swoim koncie rolę w bijącym rekordy popularności w Turcji i na świeci "Zapukaj do moich drzwi". To wtedy jej życie prywatne stało się pożywką dla prasy bulwarowej. Media zaczęły rozpisywać się m.in. o jej związku z kolegą z planu - Keremem Bürsinem. Niestety wiele wskazuje na to, że ich związek to już przeszłość.

Ostatnio media w Turcji sporo uwagi poświęciły siostrze Hande Erçel. Pani spędziły razem urlop w Mediolanie. Jak wygląda Gamze Erçel i czym się zajmuje?

To ona była pierwszą miłością Kerema Bürsina? Skradła jego serce jeszcze przed Hande ErçelZobacz więcej

Gamze Erçel - kim jest siostra Hande Erçel?

Gamze Erçel urodziła się 17 marca 1992 roku - różnica wieku między siostrami wynosi rok. To ona pierwsza chciała być aktorką. W 2016 roku udało jej się nawet zagrać w serialu "Umuda Kelepce Vurulmaz", ale później zrezygnowała z kariery i poświęciła się życiu rodzinnemu. W marcu 2019 roku zaręczyła się z Canerem Yıldırımem, a niedługo potem wyszła za mąż. Gamze Erçel jest już mamą. W 2019 roku na świat przyszła jej córka - Aylin Mavi.

Gamze Erçel zachwyca urodą, a swoim życiem prywatnym dzieli się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje 4,7 mln osób! Na co dzień Gamze zajmuje się modą i projektowaniem.

Czy siostry są do siebie podobne? Przekonacie się o tym, jeśli zajrzycie do naszej galerii!

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×