"Zapukaj do moich drzwi". Walka z Enginem i Pırıl i miłosne uniesienia. Co wydarzyło się do tej pory? Zobacz zdjęcia z serialu

Eda i Serkan porzucili myśl o tym, żeby wysłać Kiraz do prestiżowej szkoły. Rywalizacja z Enginem i Pırıl zakończyła się w zaskakujący sposób. Co jeszcze wydarzyło się w serialu? W galerii publikujemy zdjęcia z tureckiej komedii "Zapukaj do moich drzwi".

Multimedia

"Zapukaj do moich drzwi" od poniedziałku do czwartku, o godz. 19:50 na kanale WP!

Odkąd pojawiła się mała Kiraz, a Serkan i Eda dali sobie kolejną szansę, fabuła serialu "Zapukaj do moich drzwi" przypomina sielankę. Młodzi co prawda walczyli w 144. odcinku o miejsce w dobrej szkole dla córeczki, a rywalizacja z Enginem i Pırıl była zacięta, a finalnie kandydatura żadnej z par nie została zaakceptowana. -Wy nie jesteście rodziną, a wy nie ufacie sobie, nie wychowacie dobrego dziecka - argumentowała przedstawicielka szkoły.

Tak będzie wyglądał ślub Yildiz i Halita! Będą żyć długo i szczęśliwe? Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

Miłość i szczęście w końcu zatriumfuje, a widzowie przekonają się o tym w 145. odcinku. Wiadomo, że Serkan niebawem oświadczy się Edzie, a niedługo potem ulubieńcy widzów wezmą ślub. Zdjęcia z uroczystości znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Co teraz czeka Edę i Serkana? Serkan jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że problemy w firmie spadną w ich życie jak bomba. Chociaż Bolat robi wszystko, co w jego mocy, większe poświęcenia są na wyciągnięcie ręki.

Miłość będzie największym poświęceniem dla Serkana...

Zdjęcia z tureckiego serialu "Sen Çal Kapımı", czyli "Zapukaj do moich drzwi" publikujemy w galerii.

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×