"Zaraza w domu miłości". Koronawirus w agencji towarzyskiej w nowej polskiej komedii! W obsadzie wąsaty Mateusz Damięcki, Emma Giegżno i Magdalena Kaczmarek!

Trwają właśnie prace nad nową polską komedią pt. "Zaraza w domu miłości". W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Emma Giegżno i Magdalena Kaczmarek. Zobaczcie zdjęcia z planu!

Multimedia

"Zaraza w domu miłości" to nowy film, którego reżyserem jest Krzysztof Jankowski, autor takich obrazów jak m.in. "Ego", "Odwyk" czy "Kemping". W obsadzie jego nowej komedii znaleźli się m.in. Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Mateusz Damięcki, Eryk Kulm Jr oraz Paweł Koślik.

"Zaraza w domu miłości" to pełnometrażowa komedia fabularna, traktująca o sytuacji związanej z epidemią koronawirusa na świecie i związanymi z nią ograniczeniami, czyli tzw. lockdown’em. Na wiosnę bieżącego roku doświadczyliśmy niespotykanego wcześniej zjawiska znacznego ograniczenia naszego codziennego funkcjonowania, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

"Underdog". Eryk Lubos i Mamed Khalidov mierzą się w klatce! Oceniamy pierwszy polski film o MMA!Zobacz więcej

To komedia społeczna z elementami dramatu, która ma na celu w sposób humorystyczny, ale nie wulgarny, a wręcz wyważony, nawiązać do tej unikatowej sytuacji ogólnoświatowej, jak i naszej krajowej kwarantanny, pokazanej, dla nabrania pewnego dystansu, w specyficznych, zabawnych okolicznościach agencji towarzyskiej.

Twórcy chcą, aby "Zaraza w domu miłości" jeszcze w tym roku trafiła do kin. Póki co prezentujemy Wam zdjęcia z planu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×