Zarobki gwiazd TVP nie zmieniają się

TVP oszczędza, ale nie kosztem gwiazd.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: HANNA LIS W "PANORAMIE" CZY KRAŚKO ZATRUDNI LIS?

Sytuacja finansowa jest TVP jest więcej niż kiepska i zarząd szuka oszczędności. Nie wszędzie jednak... Finansowo tracą przeciętni pracownicy albo osoby, które nie pojawiają się na wizji. Gwiazdy nie muszą bać się cięć.

Według "Super Expressu", nie zmieniły się zarobki Hanny Lis. Mimo iż "Panoramie", którą prowadzi, spada liczba widzów, dziennikarka i tak zachowała swoją pensję, wynoszącą 30.000 złotych miesięcznie. Jednak to nie ona jest liderką wśród gwiazd TVP. Znacznie więcej zarabia Piotr Kraśko.

CZYTAJ TAKŻE: ZWIĄZKOWCY PRZECIWKO HANNIE LIS KRAŚKO I DURCZOK NAPISALI RAZEM KSIĄŻKĘ

Jak podliczyła gazeta, dziennikarz zarabia ponad dwa razy więcej niż Lis! "Kraśko zarabia około 72 tysiące! 47 tysięcy to jego kontakt gwiazdorski i po około 14 tysiące za bycie szefem "Wiadomości" i za program, który prowadzi Jedynce - napisał "Super Express".

Komentarze

Skomentuj
 • wii (gość)

  Nie mam zamiaru płacić abonamentu na takie miernoty. Taniość i słabość programowa TVP jest druzgocząca. Od kilku lat nie oglądam 1 i 2. Zdecydowanie wolę kanały sportowe i przyrodnicze.Jak chcą wyjść na prostą to niech TVP zabierze po 90% uposażeń gwiazdorskich.

  09.08.2012 19:58
 • gośćcć (gość)

  Ludze nie mają co do gara włożyć zarabiając z trudem te 1500zł a tacy błaznowie po 30 tysięcy wyciągają miesięcznie ? Jakie to jest chore...

  07.08.2012 20:44
 • Nero8844 (gość)

  Pytam sie !!??? takie fortuny zarabiają ?? to z kąd na abonament TV ?? od biednego ludu Tusk ściągnie !!

  07.08.2012 17:24
 • poniżej (gość)

  A premier się cieszy, bo średnia pensja w Polsce prawie jak w raju.

  07.08.2012 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×