Żarty się skończyły! Kto odpadł tym razem!?

W show zostało już tylko 5 par. Przyszedł więc czas na drapieżną rywalizację, o czym miał świadczyć open utrzymany w wojowniczej, dzikiej konwencji.

Multimedia

Jednak jak zwykle okazało się, że bardziej niż uczestnicy programu, to jurorzy rywalizują o względy i uwagę telewidzów. Anna Mucha znów starała się przegadać samą prowadzącą program Kingę Rusin oraz dogryzała Michałowi Pirogowi na każdym kroku. Tancerz nie dawał za wygraną i odpłacał aktorce jeszcze większą złośliwością. Trzeci z jurorów, Augustin Egurrola, starał się ignorować zarówno Michała, jak i Anię i tradycyjnie zwracał uwagę na taniec młodych uczestników, a nie na słowne potyczki.

Na pierwszy ogień poszli tym razem Aleks i Kasia, którzy zatańczyli lyrical hip- hop. Po tym wykonaniu Augustin Egurrola stwierdził: " Lyrical hip- hop to emocjonalny hip- hop, mogą go zatańczyć tancerze, którzy mają doskonały warsztat. W tym wykonaniu troszeczkę zabrakło tego warsztatu, było za mało tańca i muzyki. Środek choreografii był bardzo pusty, a taniec wyszedł płasko." Nic dziwnego, że miny uczestników nieco zrzedły. Humorów Aleksa i Kasi nie poprawiły też komentarze Anny Muchy, która stwierdziła: “Kasiu, jesteś tak słodka, że zamieniasz się w krówkę- ciągutkę! Aleks, twoja tajemniczość jest już zbyt męcząca, odkryj się trochę, daj nam się poznać!"

Niespodziewane pokłady emocji wyzwolili w swoim tańcu Ania i Kuba. Układ, który zaprezentowali dał im spore pole do popisu, co docenili jurorzy. Anna Mucha nie usiedziała na miejscu i zrobiła parze owacje na stojąco! Było to tym bardziej zaskakujące, że aktorka zaraz potem wyznała: “Aniu, nie byłaś moją faworytką, ale tym razem wykonałaś rewelacyjną pracę z emocjami! Byliście zamknięci w tańcu, istnieliście tylko dla siebie. Cieszę się, że mam was za darmo, bo normalnie trzeba byłoby płacić ciężkie pieniądze, żeby zobaczyć takich tancerzy jak wy!" Pochwał nie szczędził również Michał Piróg, który jednak zwrócił uwagę na techniczną stronę tańca, a zwłaszcza na linie sylwetki oraz na wspaniale rozciągnięte ciało Ani.

Ilona i Adam natomiast zaprezentowali publiczności wspaniały, pełen energii taniec, w którym rozbawili wszystkich. Wielką niespodzianką okazało się, również, że Ilona i Adam byli kiedyś… parą. Czy połączyła ich pasja do tańca- tego nie wiadomo. Pewne było tylko jedno: “Wspaniale się bawiliście, a ja razem z wami. To, że kiedyś byliście parą bardzo wam pomogło"- stwierdził Michał Piróg. Na małe potknięcia zwrócił jednak uwagę Augustin Egurrola, któremu nie spodobały się nieco ciężkie nogi tancerzy. Lecz juror pochwalił fakt, że Ilona zaczyna być sobą i pokazuje swoją osobowość. Niestety, z tą opinią nie zgodziła się Ania Mucha, która za wszelką cenę stara się pokazać, że tylko ona w tym programie ma osobowość. Aktorka pochwaliła więc tyko Adama…

Przyszła pora na gorące paso doble, które zatańczyli Leal i Kuba. Tancerz odważnie wyznał, że przy swej partnerce… odnajduje swoją męskość, a Leal była nieco przerażona, że po raz drugi z rzędu musi wystąpić na scenie z tańcem towarzyskim. Zauważył to przewodniczący jury, który powiedział: “Kuba, byłeś osobą dominującą w tym duecie. Co prawda w tym wykonaniu było troszkę za dużo jazzu, ale może takie paso doble powinno być w YCD?" Na to pytanie krótko odpowiedziała Anna Mucha. Aktorka jest bowiem pewna tego, że warto inwestować zarówno w Leal jak i w jej partnera.

Bezkonkurencyjny tym razem był jednak inny duet. Paulina i Tomek, którzy zaprezentowali nam modern jazz rozkochali w sobie wszystkich, łącznie z jurorami. Rozentuzjazmowany Augustin Egurrola powiedział nawet: “Tak trzeba tańczyć: po prostu całym sobą! To był najlepszy występ tego odcinka!" Podobnego zdania była Anna Mucha, która po raz drugi w tym programie zrobiła tancerzom owację na stojąco. Trzeci z jurorów, Michał Piróg, mógł już tylko stwierdzić: “Jesteście bardziej genialni, niż mi się to wydawało."

Po tym wykonaniu mogliśmy poznać wyjątkowo jednomyślne tym razem wyniki jurorów. Okazało się, że w dzisiejszym odcinku Kuba i Leal, Aleks i Kasia oraz Ilona i Adam musieli zaprezentować się w dogrywce.

Najmniej sympatii telewidzów zyskali w tym odcinku Adam i Kasia. Tancerze byli bardzo wzruszeni, zwłaszcza Adam, który już raz wyleciał z programu, wtedy dostał jednak drugą szansę. Dziś okazało się, że decyzja telewidzów jest nieodwołalna…

Czytaj także: You Can Dance: Odpadli Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński! Ewa i Adam pierwszymi przegranymi tej edycji! You Can Dance: Ruszyła rywalizacja w piątej edycji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×