"Zasada przyjemności". Małgorzata Buczkowska: Do końca nie wiedzieliśmy, kto zabił! [WYWIAD]

"Zasada przyjemności" to najnowsza serialowa propozycja telewizji CANAL+. Kryminalna opowieść rozgrywa się w trzech państwach: Polsce, Czechach oraz na Ukrainie. Jedną z gwiazd produkcji jest Małgorzata Buczkowska, która opowiedziała nam o pracy nad "Zasada przyjemności"!

Multimedia

"ZASADA PRZYJEMNOŚCI" - EMISJE W NIEDZIELE, O GODZINIE 21:00, NA ANTENIE CANAL+

Małgorzata Buczkowska w serialu "Zasada przyjemności" wciela się w nadkomisarz Marię Sokołowską. To silna bohaterka, która zdecydowanie wychodzi na pierwszy plan w polskim wątku. Małgorzata Buczkowska tak opowiada o swojej bohaterce:

Podoba mi się jej niejednoznaczność. Jest w środku krucha i kobieca, ale kiedy idzie do pracy to nakłada męską maskę i funkcjonuje między facetami tak, jak trzeba w tym zawodzie. Ma empatię i dzięki temu może działać intuicyjnie. Jej kruchość i siła mi najbardziej zaimponowały podczas czytania scenariusza.

Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?Zobacz więcej

Co ciekawe, Małgorzata Buczkowska wyznała nam, że wszyscy aktorzy do samego końca nie wiedzieli kto zabił! Na początku to rodziło jakąś frustrację, ale później okazało się spójne z tym, co gramy. Była duża ciekawość tego co dalej! - wyznała nam aktorka.

Co jeszcze powiedziała Małgorzata Buczkowska? Czego widzowie mogą spodziewać się po kolejnych odcinkach "Zasady przyjemności"? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wioletta (gość)

  @Magda, dobre;) to tylko potwierdza poziom serialu, zrobiony bardzo profesjonalnie i realistycznie, ja sie mocno wkrecilam od pierwszego odcinka!

  12.07.2019 12:36
 • Jerry (gość)

  Kto nie widział, powinien wyhaczyć powtórki i nadrobić, bo serial mega. Teraz czekam na drugą serię!

  12.07.2019 11:59
 • lanadel (gość)

  ogolnie serial mi sie podoba jest wiecej akcji dynamika fabula bardziej zawila dzieki temu lepiej sie oglada wiecej tajemnicy.

  09.07.2019 10:21
 • Magda (gość)

  No ja się nie dziwię, że to rodziło frustracje :) Dostajesz scenariusz, wkręcasz się w swoja role, ale tak naprawdę może się wkrótce okazać, że to ty jesteś mordercą ;) Pewnie dlatego aktorzy tak realistycznie wypadają w swoich rolach. Brawo.

  06.07.2019 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×