"Zasada przyjemności" sezon 2. Powstaje scenariusz nowych odcinków serialu CANAL+. Kiedy premiera?

„Zasada przyjemności" to pierwsza w historii międzynarodowa koprodukcja serialowa krajów Europy Wschodniej. Wiadomo już, że powstaje scenariusz 2. sezonu serialu. Kiedy premiera nowych odcinków "Zasady przyjemności"?

Multimedia

"Zasada przyjemności" - kiedy premiera 2. sezonu?

"Zasada przyjemności" to wyjątkowy serial. Jest to pierwsza w historii międzynarodowa koprodukcja serialowa krajów Europy Wschodniej. Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production, a koproducentami czołowi nadawcy telewizyjni z Polski, Czech i Ukrainy.

"Zasada przyjemności". Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!Zobacz więcej

Jedną z głównych ról w serialu zagrał Dawid Czupryński, który zdradził nam, że są spore szanse na kontynuację "Zasady przyjemności". Jak przyznaje aktor, Canal+ był zadowolony z oglądalności, a to daje zielone światło na nakręcenie nowych odcinków.

Zdradzę, że Maciek Maciejewski, autor scenariusza, pisze już drugi sezon, także gdyby nie było nadziei, to nikt nie zawracałby głowy pisaniem.

Na razie nie ma oficjalnej decyzji o powstaniu 2. sezonu.

Dawid Czupryński: Żadne wyzwanie aktorskie mnie nie przerażaZobacz więcej

Zobacz galerię

"Zasada przyjemności" - o czym jest?

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija.Krwawa układanka prowadzi ich szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i brutalnych zabójstw… Kto wygra walkę z czasem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×