"Zasada przyjemności". Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Na antenie CANAL+ zadebiutował już nowy serial kryminalny pt. "Zasada przyjemności", w którego produkcji udział wzięły Polska, Ukraina oraz Czechy. Jakiś czas temu mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie zobaczyliśmy jak pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Multimedia

"ZASADA PRZYJEMNOŚCI" - EMISJE W NIEDZIELE, O GODZINIE 21:00, NA ANTENIE CANAL+

"Zasada przyjemności" to nowa serialowa produkcja CANAL+ i jednocześnie tytuł wyjątkowy, ponieważ tak duże serialowe przedsięwzięcie, w którym siły połączyły Polska, Ukraina oraz Czechy, jeszcze nie miało miejsca w Europie Środkowej. Ale to tylko jedna z cech sprawiająca, że "Zasada przyjemności" jest wyjątkowa.

Mieliśmy okazję pojawić się na planie "Zasady przyjemności", gdzie dokładnie przypatrywaliśmy się pracy aktorów, ale też zapytaliśmy ich o to, czym serialowa "Zasada przyjemności" będzie. Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Mirosław Baka oraz reżyser całości - Dariusz Jabłoński opowiedzieli o serialu, oczywiście nie zdradzając największych niespodzianek.

"Zasada przyjemności". Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!Zobacz więcej

Co "Zasada przyjemności" ma wspólnego z serialem "Glina" Władysława Pasikowskiego? Jak w kolejnej kreacji policjanta odnalazł się Mirosław Baka? Czym ten serial jest dla Roberta Gonery? Gdzie debiutowała Małgorzata Buczkowska? O tym wszystkim opowiedzieli nam aktorzy "Zasady przyjemności"! Sprawdźcie materiał!

"ZASADA PRZYJEMNOŚCI" OPIS

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kaśka_p (gość)

  Małgorzata Buczkowska to świetna aktorka i do tej roli pasowała jak ulał!

  13.07.2019 19:58
 • Seta (gość)

  Obejrzalam wszystkie odcinki i uważam, że tak dobrego serialu kryminalnego dawno nie mieliśmy. Solidnie zrobiony, fajnie podzielona akcja na trzy kraje i aktorsko super.

  12.07.2019 12:07
 • Monika (gość)

  Genialny, wiadomo czy będzie drugi sezon?

  11.07.2019 20:14
 • Akcjusz (gość)

  Pierwszy "sezon" na prawdę arcydzieło które trzymało napięcie. Świetny klimat i ciekawa intryga.

  09.07.2019 10:22
 • Kuba (gość)

  Obejrzałem całość i polecam z czystym sumieniem. Tak dobrego serialu kryminalnego rodzimej produkcji dawno nie było :)

  03.07.2019 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×