zasada przyjemności

"Zasada przyjemności". Widzieliśmy, jak na planie pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

Na antenie CANAL+ zadebiutował już nowy serial kryminalny pt. "Zasada przyjemności", w którego produkcji udział wzięły Polska, Ukraina oraz Czechy. Jakiś czas temu mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie zobaczyliśmy jak pracują Małgorzata Buczkowska i Robert Gonera! Ten serial to polski odpowiednik "Mostu nad Sundem"?

19.06.2019Zasada przyjemności

"Zasada przyjemności" [RECENZJA]. Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!

„Zasada przyjemności” zapowiadana była jako produkcja realizowana z ogromnym rozmachem. Reżyserujący całość Dariusz Jabłoński wyszedł poza polskie podwórko i do współpracy zaprosił twórców z Ukrainy oraz Czech, prezentując serial kryminalny, którego akcja osadzona jest we Wschodniej Europie. Dwa pierwsze odcinki „Zasady przyjemności” pokazują, że potencjał jest, ale…

09.06.2019Recenzja

"Zasada przyjemności". Nowy polski serial kryminalny na antenie CANAL+ jeszcze przed wakacjami! Kto w obsadzie?

"Zasada przyjemności" to zrealizowany z rozmachem międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji CANAL+. Zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy twórcy, a na ekranie będzie można zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Światowa premiera, także w jakości 4K, w CANAL+ jeszcze przed wakacjami.

25.04.2019Zasada przyjemności

Polskie seriale jesień 2018. Co oglądać jesienią w telewizji? [GALERIA+LISTA PREMIER]

Nastał wrzesień, stacje telewizyjne ruszyły z jesiennymi ramówkami, więc to doskonały moment, aby przyjrzeć się ofercie polskich seriali końcówki 2018 roku. Co warto oglądać? Na co czekaliśmy już od dawna? Co może zaskoczyć? Sprawdźcie zestawienie polskich seriali 2018! Co będziemy oglądać jesienią 2018? W naszym zestawieniu przyglądamy się jedynie nowym produkcjom i nie bierzemy pod uwagę seriali, które są kontynuowane.

04.09.2018Jesienna ramówka 2018

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×