Zaskakująca metamorfoza Weroniki Książkiewicz!

Jeszcze niedawno aktorka chętnie opowiadała w wywiadach o tym, ile razy w tygodniu robi sobie manicure, maseczki z alg i peeling.

Multimedia

Teraz apeluje do wszystkich kobiet: Rodźcie dzieci.

Po urodzeniu dziecka Weronika Książkiewicz zniknęła z salonów, można się pokusić o stwierdzenie, że zniknęła (czasowo, jak się domyślamy) z show-biznesu. Czemu tak się stało?

Okazuje się, że macierzyństwo i pewnie też nie mniej rozstanie z ojcem dziecka, Krzysztofem Latkiem (rozstali się ponoć jeszcze przed narodzinami dziecka) wiele nauczyło Weronikę. Nauczyło, ale co ważniejsze odmieniło. Teraz w rozmowie z Twoim Imperium Książkiewicz mówi:

Teraz wiem, co daje mi radość i przyjemność. Zmieniłam się. Jestem bardziej zdystansowana, spokojniejsza. Mam też inne podejście do ludzi, wobec których jestem bardziej wyrozumiała. Wolę kogoś wysłuchać, zastanowić się. Rzadko mówię głośno to, co myślę. Przedtem było inaczej, bo zawsze forsowałam swoje racje. Dopiero przy dziecku wyluzowałam…

Jak widać po dawnej Weronice pozostało już tylko wspomnienie. Stała się dojrzalsza, o czym świadczą jej kolejne słowa… Opieka nad małym dzieckiem to idealna recepta na utrzymanie formy. Chociaż to jest wyczerpujące i często czuję się zmęczona. Mimo to wszystkim kobietom sugeruję, żeby rodziły dzieci. Bo macierzyństwo to najwspanialsze przeżycie, jakie może je spotkać …

Jak podoba wam się ta nowa Weronika?

Czytaj także: Książkiewicz została dziewczyną gangstera! Porzucona Weronika Książkiewicz!? Dziecko Książkiewicz znów ma ojca!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×