Zaskakujące wykształcenie polskich gwiazd! Ekonomiści, prawniczki, inżynierowie i nie tylko. Jakie studia skończyły znane medialne osobistości?

Wykształcenie polskich gwiazd nie jest tajemnicą. W sieci z łatwością można znaleźć informacje o tym, jakie studia skończyły polskie gwiazdy i czym zajmowały się, zanim zaistniały w show-biznesie. Wśród polskich aktorów, muzyków i celebrytów nie brakuje osób o zaskakującym wykształceniu.

Multimedia

Wykształcenie polskich gwiazd - jakie studia skończyły?

W naszym zestawieniu ujęliśmy 10 polskich gwiazd, znanych z estrad i telewizji. To osobowości, które głównie kojarzone są z telewizją i największymi scenami. Jak się okazuje, w czasach studenckich wielu z nich nawet nie podejrzewało, że ich dorosłe życie będzie tak mocno związane z show-biznesem. Zamiast tak zwanego "parcia na szkło", mieli praktyczne podejście do swojej kariery zawodowej.

Wellman i Prokop to już weterani! Pamiętacie wszystkich prowadzących?Zobacz więcej

Jak wyglądałoby dziedzictwo polskiej piosenki, gdyby Maryla Rodowicz została sportsmenką? Czy Maciej Stuhr byłby dobrym psychologiem? Pewnie nie trudno sobie wyobrazić Margaret w roli projektantki mody - piosenkarka nigdy nie ukrywała swojej pasji, ale Michała Wiśniewskiego w hurtowni cebuli, chyba już tak.

Jesteście ciekawi, jakie wykształcenie mają polscy celebryci, jakie studia ukończyli i czym zajmowali się w przeszłości? Zajrzyjcie do naszej galerii. Nie uwierzycie, co studiowały polskie gwiazdy - wśród zawodów jest m.in. psycholog, ekonomistka, prawnik a nawet technik sterylizacji medycznej.

Zobacz galerię

Te pogodynki zrobiły oszałamiające kariery! Dzięki prognozie pogody zna je cała PolskaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×