"Zawierucha w Hollywood". Rafał Zawierucha pokaże kulisy wręczenia Oscarów 2019! Gdzie oglądać?

Dolby Theatre w Hollywood raz w roku zmienia się w najgorętsze miejsce na świecie. Blask fleszy, czerwony dywan, kreacje od największych projektantów, blichtr i sława. Aktor Rafał Zawierucha w programie "Zawierucha w Hollywood" pokaże kulisy najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie – gali wręczenia Oscarów.

Multimedia

"Zawierucha w Hollywood" w sobotę 16.02.2019 o godz. 18:15 w Canal+! - sprawdź program tv

W ostatnim czasie Rafał Zawierucha to, obok Joanny Kulig, jedna z największych polskich gwiazd eksportowych. Popularność zyskał dzięki pracy na planie filmu "Once Upon a Time In Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. Wcielając się w rolę Romana Polańskiego pracował w towarzystwie znakomitych hollywoodzkich aktorów m.in.: Brada Pitta, Leonarda Di Caprio, Margot Robbie czy Ala Pacino.

Tomasz Kot i Rafał Zawierucha odwiedzili Joannę Kulig w Los Angeles. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

"Zawierucha w Hollywood" to film dokumentalny, w którym Rafał Zawierucha pokaże kulisy Oscarów. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne wywiady z m.in. Garym Michaelem Waltersem, producentem oscarowego "Whiplash", Michaelem Phillipsem i Tonym Billem producentami "Żądła" czy stylistą gwiazd z czerwonego dywanu, Danielem Musto. Rozmówcy zdradzą największe tajemnice pracy Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz opowiedzą o kulisach przygotowań do najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie. Co wpływa na decyzję Akademii o nominowaniu filmu? Czy film broni się sam czy potrzebuje reklamy? Co aktualnie dominuje – polityka czy sztuka? Pojawi się wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi.

Nie zabraknie też polskich akcentów. Tuż przed wylotem do Los Angeles Zawierucha spotkał się z reżyserem Pawłem Pawlikowskim, operatorem Łukaszem Żalem i producentką Ewą Puszczyńską, twórcami "Zimnej wojny", potrójnie nominowanej do Oscara koprodukcji Canal+. Tylko widzom stacji opowiedzą o filmie i swoich szansach na najbardziej prestiżową filmową nagrodę świata!

Premierowo dokument można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

"Roma" Netflix zgarnie wszystkie Oscary? "Zimna Wojna" z szansami na statuetkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×