"Zawsze warto". Julia Wieniawa nagrała nową piosenkę! Zrobi wielką karierę także w muzyce?

Do sieci trafił nowy utwór w wykonaniu Julii Wieniawy. Gwiazda "Zawsze warto" śpiewa w nim o samotności, odrzuceniu i nadziei na lepsze jutro. Czy singiel powtórzy sukces "Nie muszę" z 2018 roku? Oceńcie sami!

Multimedia

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ma dopiero 21 lat, a już swoim koncie ma role w takich hitach jak "Rodzinka.pl", "Zawsze warto", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Kobiet mafii".

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem? Co połączyło dawnych kochanków?Zobacz więcej

Młoda artystka próbuje swoich sił także na rynku muzycznym. Już w 2015 roku wydała swój debiutancki singiel pt. "Co mi jest", lecz prawdziwy sukces odniosła dopiero w 2018, gdy rynku pojawiła się piosenka "Nie muszę". Singiel został okryty podwójną platyną. Teraz do sieci trafił utwór pt. "SMRC".

Julia Wieniawa - "SMRC"

"SMRC" to mroczna ballada, w której wokalistka opowiada o odrzuceniu i osamotnieniu. Za produkcję singla „SMRC” odpowiada Wojciech Urbański, natomiast za aranżację oraz bass Michał Sarapata. Utwór dopełnia bardzo emocjonalna, trwająca ponad minutę, partia skrzypiec w wykonaniu Magdaleny Laskowskiej. Tak o piosence wypowiedział się Wojciech Urbański.

Utwór „SMRC” zarejestrowaliśmy wspólnie z Julią na samym początku naszej współpracy. Później na wiele miesięcy trafił on „do szuflady”, aż do dziś, kiedy wreszcie możemy zaprezentować go szerszej publiczności. „SMRC” i wcześniejszy singiel „Nie muszę” dopełniają się, dając pełny obraz naszych muzycznych horyzontów i wrażliwości artystycznej.

Julia Wieniawa w #Hot16Challenge2 rapuje o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Tak natomiast o nowej piosence wypowiedziała się sama Julia Wieniawa. Wyznała, że tekst wzbudza w niej wielkie emocje i dotyka jej osobistych doświadczeń.

Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia. Może ona występować na mniejszą skalę, kiedy poddawani jesteśmy surowej, często niesprawiedliwej ocenie najbliższego otoczenia, naszych bliskich. Występuje też w sytuacji, kiedy mówimy o wykluczeniu całych grup społecznych. Remedium na to jest druga zwrotka, która snuje przewrotną wizją zwycięstwa, może nawet wzięcia symbolicznego odwetu…

Czy utwór "SMRC" również będzie wielkim hitem? Pierwsze reakcje fanów są jednoznacznie pozytywne. - Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Rozwijasz się Julia! Jesteś naprawdę utalentowana. Życzę Ci wszystkiego dobrego i żebyś była rozpoznawalna wszędzie! - napisała jedna z fanek. Posłuchajcie sami i dajcie znać w komentarzach, czy wam również się podoba!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×