"Zawsze warto". Julia Wieniawa opowiada o swojej roli w nowym serialu Polsatu. Zagra call-girl!

Wiosną 2019 r. na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial pt. "Zawsze warto". W produkcji oprócz Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati zobaczymy Julię Wieniawę. Aktorka wcieli się w postać młodziutkiej dziewczyny z dużym bagażem doświadczeń. Kim jest serialowa Ada?

Multimedia

„Zawsze warto” – to serialowa nowość na wiosnę 2019 w Telewizji Polsat. W produkcji reżyserowanej przez Martę Karwowską ("Tarapaty") i Michała Rogalskiego ("Wojenne dziewczyny") poznamy historię trzech kobiet.

W najmłodszą z bohaterek wciela się Julia Wieniawa. Serialowa Ada ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie nieudane małżeństwo, dziecko i setki tysięcy zaciągniętych kredytów. Ada ima się przeróżnych prac, by wyjść z tej trudnej sytuacji i zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna. Balansuje na granicy prawa, często ją przekraczając.

Nowy serial zastąpi na antenie Polsatu "Przyjaciółki"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julia Wieniawa w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała nieco więcej o swojej bohaterce. Aktorka wciela się w postać call-girl, czyli dziewczyny do towarzystwa. -Poznajemy ją w momencie kulminacyjnym, bo nagle jest gotowa, podjąć jakieś kroki, żeby zawalczyć o swoje szczęście - tłumaczyła młoda gwiazda.

Co jeszcze Julia Wieniawa zdradziła o swojej bohaterce w "Zawsze warto"? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×