"Zawsze warto". Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati mają konflikt? Aktorki wyjaśniają i ostrzegają: Bójcie się!

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati to gwiazdy nowego serialu Telewizji Polsat pt. "Zawsze warto". Czy aktorki prywatnie się przyjaźnią i utrzymują ze sobą bliskie relacje? Sprawdźcie, co zdradziły nam gwiazdy "Zawsze warto"!

Multimedia

Katarzynę Zielińską i Weronikę Rosati już wiosną 2019 roku będziemy mogli oglądać w nowym serialu Polsatu pt. "Zawsze warto". Aktorki są ostatnio bardzo zajęte pracą. Oprócz zdjęć na planie "Zawsze warto", Katarzyna Zielińska produkuje kolejny spektakl teatralny, a Weronika Rosati pracuje m.in. na planie "M jak miłość". Oprócz tego, obie panie są mamami, a opieka nad dziećmi pochłania je bez reszty.

Nowy serial zastąpi na antenie Polsatu "Przyjaciółki"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati prywatnie się przyjaźnią i utrzymują ze sobą bliskie relacje? Weronika Rosati przyznała, że to widzowie ocenią, czy jest między nimi pozytywna energia. -Bójcie się - ostrzegała z kolei w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Katarzyna Zielińska, prosząc jednocześnie, aby nie wycinać tego fragmentu rozmowy. Co miała na myśli aktorka? Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz galerię

"Zawsze warto" to historia trzech kobiet: prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Każda z pań znajduje się w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×