"Zawsze warto". Katarzyna Zielińska świętuje 6. rocznicę ślubu! Z tej okazji opublikowała wzruszający wpis

Katarzyna Zielińska świętuje 6. rocznicę ślubu z Wojciechem Domańskim. Z tej okazji aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu oraz wzruszający wpis.

Multimedia

Katarzyna Zielińska rzadko dzieli się publicznie swoim życiem prywatnym. Nadszedł jednak wyjątkowy dzień, o którym chciała przypomnieć całemu światu - rocznica ślubu z jej ukochanym Wojciechem Domańskim. Dokładnie 3 sierpnia 2013 r. para powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Katarzyna Zielińska zaszalała z fryzurą! Pasują jej długie włosy?Zobacz więcej

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański sześć lat temu w kościele Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny w Warszawie powiedzieli sobie sakramentalne tak, jednak poznali się już w przedszkolu. Ponownie spotkali się jako dorośli ludzie, gdy Domański wrócił do Polski po kilku latach spędzonych w USA. Z okazji rocznicy Zielińska opublikowała zdjęcia z dnia ślubu i napisała:

Od sześciu lat codziennie mam z Nim randkę. I zamierzam pociągnąć tę randkę jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Znam tego gościa od przedszkola. A On mnie. I nie nudzi nam się. Wręcz przeciwnie. Jest coraz piękniej. To ma sens! Życzcie nam sto lat życia razem. 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈 Ps. Poza wszystkim, kto wytrzyma z Zieliną? Tylko Wojciech!

Zakochani do ślubu jechali białym Rolls-Roycem. Aktorka miała na sobie suknię projektu Gosi Baczyńskiej oraz srebrzyste szpilki od Nicolasa Kirkwooda. Wesele odbyło się w Arkadach Kubickiego na warszawskiej Starówce. Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański mają dwóch synów: Henryka (4 latka) i Aleksandra (2 latka).

Zielińska, Rosati i Wieniawa o bohaterkach nowego serialu Polsatu. Widzowie je pokochają?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×