"Zawsze warto". Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa o swoich bohaterkach. Widzowie je pokochają?

"Zawsze warto" to nowy serial Polsatu, który będziemy mogli oglądać na antenie już jesienią. W głównych rolach zobaczymy Katarzynę Zielińską, Weronikę Rosati i Julię Wieniawę. Co aktorki mówią o swoich bohaterkach? Czy widzowie je pokochają?

Multimedia

"Zawsze warto" - premiera jesienią 2019 r. na antenie Polsatu!

Telewizja Polsat przygotowała serialową nowość, która pojawi się w jesiennej ramówce. To serial "Zawsze warto", w którym poznamy Martę, Dorotę i Adę. To silne kobiety, które zmagają się z różnymi problemami, ale dzięki sile i determinacji potrafią wyjść z nawet najmroczniejszych traum. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Zielińską, Weronikę Rosati i Julię Wieniawę. Co aktorki mówią o swoich bohaterkach?

Katarzyna Zielińska jako Dorota w "Zawsze warto"

Dorota (Katarzyna Zielińska) na studiach wyszła za mąż, w chwili kiedy ją poznajemy jest 37-letnią mamą trójki dzieci. Mąż przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność. Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana. Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

Zielińska, Rosati i Wieniawa promują nowy serial Polsatu. Dlaczego zdecydowały się w nim zagrać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katarzyna Zielińska jest przekonana, że jej Dorota będzie bardzo dużym wsparciem dla kobiet w Polsce. -Jest to matka, która się na 300% poświęca wyłącznie dzieciom i mężowi. Bardzo zdolna, z taką dosyć smutną przeszłością - ujawniła w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl aktorka.

Weronika Rosati jako Marta w "Zawsze warto"

Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze Marty staje jej ukochany ojciec Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

Postać Marty jest dla Weroniki Rosati wyjątkową rolą. -Gram kobietę, która nie jest ani dobra, ani zła. Jest bardzo ludzka - oceniła aktorka.

Nowy serial zastąpi na antenie Polsatu "Przyjaciółki"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julia Wieniawa jako Ada w "Zawsze warto"

Ada (Julia Wieniawa) to najmłodsza z bohaterek serialu. Ma zaledwie 22 lata. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości, ale czy przeszłość ją dogoni?

Aktorka wcieli się więc w postać młodziutkiej dziewczyny z dużym bagażem doświadczeń.-Została sama ze swoimi problemami, musiała utrzymać siebie i dziecko, ale jej to nie wychodziło - powiedziała nam Julia Wieniawa. Adę poznajemy w momencie kulminacyjnym, kiedy jest gotowa, podjąć jakieś kroki i zawalczyć o swoje szczęście.

Co jeszcze aktorki powiedziały nam o swoich bohaterkach z serialu "Zawsze warto"? Czy widzowie pokochają te postaci? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×