"Zawsze warto". Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa promują serial Polsatu. Dlaczego zdecydowały się w nim zagrać? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Zawsze warto" to serialowa nowość Telewizji Polsat, która zadebiutuje na antenie stacji wiosną 2019 roku. Za nami spotkanie z obsadą serialu: Katarzyną Zielińską, Weroniką Rosati i Julią Wieniawą, które wcielają się w główne bohaterki "Zawsze warto"? Dlaczego zdecydowały się wystąpić w tej produkcji? Sprawdźcie, co nam zdradziły!

Multimedia

"Zawsze warto" to historia trzech kobiet: prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Każda z pań znajduje się w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Życie rozdało już dla nich role drugoplanowe, zepchnęło na margines. Teraz razem znajdą w sobie siłę, by napisać jego nowe rozdziały. Uwolnić się, zaczerpnąć oddechu, pójść dalej. Nowa rozgrywka, nowa szansa. Warto zaryzykować? Zawsze warto.

"Zawsze warto" to bardzo kobieca propozycja. Scenariusz serialu napisała Agnieszka Krakowiak - Kondracka. Za reżyserię odpowiadają z kolei Marta Karwowska i Michał Rogalski.

Nowy serial Polsatu! O czym będzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W środę (19.12.2018) odbyło się spotkanie prasowe z odtwórczyniami głównych ról: Katarzyną Zielińską, Weroniką Rosati i Julią Wieniawą. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl aktorki zdradziły, dlaczego zdecydowały się wystąpić w "Zawsze warto". -Jak usłyszałam, że ten serial jest robiony i zostałam zaproszona na zdjęcia próbne przez Michała Kwiecińskiego, twórcę, reżysera i producenta tego serialu, to już wiedziałam, że jego same nazwisko jest gwarancją tego, że to będzie super projekt - powiedziała Weronika Rosati.

Dla Katarzyny Zielińskiej to pierwszy serialowy projekt od czasu urodzenia drugiego synka i odejścia z serialu "Barwy szczęścia". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że rola Doroty z serialu "Zawsze warto" przyszła w bardzo dobrym momencie jej życia. Czym ujęła ją nową produkcja Telewizji Polsat? W jaki sposób Julia Wieniawa zachęcała widzów do oglądania "Zawsze warto" wiosną 2019 roku?

Zobaczcie wideo! W galerii znajdziecie również zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×