"Zawsze warto". Nie będzie 3. sezonu? Co z nowymi odcinkami serialu?

Zbliża się finał 2. sezonu "Zawsze warto" i od razu pojawiły się pytania o kontynuację tej produkcji. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że serial nie doczeka się 3. sezonu. Jaka jest prawda?

Multimedia

"Zawsze warto" - nie będzie 3. sezonu?

Wielkimi krokami zbliża się finał 2. sezonu "Zawsze warto", a to oznacza, że coraz częściej pojawia się pytanie o kontynuację serialu. W mediach pojawiły się doniesienia, że "Zawsze warto" nie doczeka się nowych odcinków, co bardzo oburzyło fanów.

Marta odkrywa prawdę o wyjeździe Majki. Kamil chce uciec z Adą i Dorianem do MeksykuZobacz więcej

Jak udało nam się ustalić w Polsacie, ostateczna decyzja o kontynuacji "Zawsze warto" jeszcze nie zapadła. Wciąż trwają rozmowy i dopracowywanie jesiennej ramówki 2020. Pozostaje więc czekać na oficjalny komunikat stacji w tej sprawie.

Chcielibyście zobaczyć 3. sezon "Zawsze warto"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Od dawna nie było tak diobrego serialu. Mam dość wierloletnego serialu "m -jak miłość, "na dobre i na złe" ,"klanu". na siłe dokręcanie kolejne odcinki, ale to to jest nudna. Bardzo proszę (błagam)o kolieny sezon

    10.06.2020 17:17
  • Fan (gość)

    Nie skopcie tego,musi byc kolejny sezon!!!

    21.05.2020 05:25
  • grazyna (gość)

    nie skopcie tego musi byc 3 sezon

    21.05.2020 03:14
  • Aneta (gość)

    Musi byc 3 sezon, serial niewątpliwie udany , ciekawy, zaskakujący. Bycmoze nie odkryty przez wielu ludzi ale warty uwagi, rewelacja jak dla mnie. Aktorzy świetni, nie wyobrażam sobie takiego zakończenia, dlatego produkcji proszę w imieniu swoim i innych o 3 sezon :) , serial super super super :)

    21.05.2020 01:39
  • Marzena (gość)

    Oczywiście że tak uwielbiam to. Strasznie jestem ciekawa co będzie z Kamilem, Adą i Dorianem...

    21.05.2020 00:58
  • Dżoana (gość)

    Tak!!! Czekamy na sezon 3!!

    20.05.2020 22:52
  • Aga (gość)

    Super serial czekam na kolejny sezon i nawet nie chce słyszeć że go nie bedzie

    20.05.2020 22:35
  • Ann (gość)

    Tak!

    20.05.2020 22:31
  • Pati (gość)

    Czekam na sezon 3. Już nie mogę się doczekać

    20.05.2020 22:28
  • Kasia (gość)

    Musi być trzeci sezon co będzie dalej z Ada i jej przyjaciółkami i co z tym Kamilem żyje czy nie super serial i akurat godzina odpowiednia szczególnie dla mam. Kręcić proszę bo czekam

    20.05.2020 22:22
  • PG (gość)

    Super film, czekam na więcej 👍🤞

    20.05.2020 22:15
  • Olcia (gość)

    Zawsze jak się fajnie serial rozkręci to go ucinają... :-/ Nie wiem co ci ludzie mają we łbach? Końcówka 2 sezonu super i czekam na kolejny...

    20.05.2020 22:12
  • Aska (gość)

    Super serial, swietna fabua .Bardzo czekamy na kolejny sezon 👍👍👍👌👌👌

    20.05.2020 21:01
  • Iza (gość)

    Tak!!! Super serial.

    20.05.2020 12:10
  • Iza (gość)

    Oczywiście że Tak. Bardzo fajny serial

    20.05.2020 10:41
  • Basia (gość)

    Tak 🙆 chce mi się go oglądać dalej, ciekawe jak potoczy się dalej życie głównych bohaterek

    20.05.2020 06:45
  • Fanka (gość)

    Tak to super serial

    19.05.2020 12:18
  • Ewa (gość)

    TAK !!!!!

    18.05.2020 16:54
  • Ewa (gość)

    Taaak

    18.05.2020 00:24
  • Danuta (gość)

    Oczywiście że musi być 3 cześć tego serialu Jest naprawdę dobry. Pokazane jest samo życie. Bez naciągania.

    17.05.2020 14:15
NowszeStarsze