"Zawsze warto" odcinek 1. Rozwód Marty, operacja Doroty i strzelanina na stacji benzynowej [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1. odcinku nowego serialu "Zawsze warto" dochodzi do napadu na stacji benzynowej, którego świadkami są Ada, Marta i Dorota. Sprawdź, co się wydarzy w 1. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 1. w środę, 4.09.2019 o godz. 21:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W 1. odcinku "Zawsze warto" dochodzi do napadu na stację benzynową, na której zakupy robią Marta (Weronika Rosati) i Dorota (Katarzyna Zielińska). Na stacji znajduje się też Ada (Julia Wieniawa), która próbuje ukraść jakąś zabawkę dla synka... Jeden z napastników (Bartosz Obuchowicz) rozpoznaje Adę i każe jej uciekać, a jego wspólnik strzela do mężczyzny. Dorota rzuca się na ratunek rannemu, a Marta wzywa policję...

Kto jest kim w serialu Polsatu! Poznaj bohaterów nowości jesiennej ramówki 2019Zobacz więcej

Dorota przechodzi operację amputacji piersi. Kobieta jest samotna w szpitalu, jej mąż, Łukasz (Paweł Ławrynowicz) nie pojawił się tam na czas... Dorota niedawno zaczęła pracę w banku, o czym jeszcze nie powiedziała mężowi, który przez wiele tygodni przebywał na kontrakcie poza miastem. Kiedy kobieta zjawia się w pracy, okazuje się, że zaszły zmiany personalne. W siedzibie pojawia się nowy kierownik - Daniel (Hubert Kułacz), który od razu zwraca na nią uwagę.

Ada, która próbuje zarobić pieniądze jako prostytutka obiecuje sobie, że to już ostatni raz. Dziewczyna musi jakoś zdobyć pieniądze. W sklepie z ubraniami trafia na Marka (Jacek Knap) i udając sprzedawczynię, próbuje wyłudzić od niego pieniądze. Mężczyzna w końcu orientuje się, co się dzieje i łapie dziewczynę, jednak finalnie nie dzwoni na policję, a odwozi ją na spotkanie z synem...

Marta i Dorota zostają wezwane na policję w związku z napadem na stację benzynową. Na posterunku funkcjonariusz pokazuje kobietom nagranie z monitoringu, na którym widać Adę. Wszyscy sugerują, że dziewczyna może być poszukiwana w charakterze podejrzanego.

Marta niechętnie pojawia się na spotkaniu klasowym. Niestety pojawia się tam sama, bo Marek, z którym właśnie się rozwodzi nie zjawia się na czas. Na imprezie Marta poznaje Jerzego (Karol Dziuba). Następnie odbywa się sprawa rozwodowa Marty i Marka, po której mężczyzna wyznaje byłej żonie, że się zakochał i zostawił ją dla... mężczyzny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julka (gość)

  Ja również już obejrzałam pierwszy odcinek i jest mile zaskoczona. Czekam na kolejny

  04.09.2019 16:58
 • Ula (gość)

  Ja już po pierwszym odcinku 😁 Obejrzany na ipli. Dla mnie suuuper serial i z wielką przyjemnością czekam na kolejny odcinek.

  04.09.2019 16:50
 • Aneta (gość)

  To może być hit tej jesieni. Fabuła jest naprawdę ciekawa. Historie bohaterek są bardzo wiarygodne i pewnie wiele kobiet będzie się z nimi utożsamiać.

  04.09.2019 13:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×