"Zawsze warto" odcinek 11. Marta jest w ciąży! Co na to Jerzy? Łukasz brutalnie bije kochankę! [CO SIĘ WYDARZY]

W 11. odcinku "Zawsze warto" Marta czuje się coraz gorzej aż w końcu okazuje się, że jest w ciąży! Łukasz dowiaduje się, że Patrycja była u jego żony i... brutalnie bije kochankę! Sprawdź, co się wydarzy w 11. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 11. w środę, 13.11.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Życie głównych bohaterek zmieniło się diametralnie. Wszystkie trzy znalazły schronienie pod dachem Marty (Weronika Rosati). Dorota (Katarzyna Zielińska) wraz dziećmi wyprowadziła się od Łukasza (Paweł Ławrynowicz) po kolejnej awanturze i złożyła papiery rozwodowe. Ada (Julia Wieniawa) powoli wychodzi na prostą po ucieczce przed bandytami nasłanymi przez Witolda (Mariusz Bonaszewski).

Kochanka Łukasza konfrontuje się z Dorotą! Ada trafi przez brata do więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 11. odcinku "Zawsze warto" odbywa się pierwsza rozprawa Doroty i Łukasza. Kobietę reprezentuje Marta, której obecność ewidentnie dodaje pewności koleżance. Mężczyzna próbuje namówić żonę do rezygnacji z rozwodu i powrotu do "szczęśliwego domu". Wtedy Dorota informuje go, że widziała się z jego kochanką. Kiedy Łukasz spotyka się z Patrycją (Dominika Pasternak) jest na nią wściekły i urządza jej karczemną awanturę. W końcu mężczyzna brutalnie bije kochankę!

Marta wygrywa sprawę Jerzego (Karol Dziuba). Mężczyzna w chce świętować zwycięstwo na wieczornej kolacji. Wieczorem Marta zaczyna słabo się czuć, jednak nie rezygnuje ze spotkania z ukochanym. Jej samopoczucie jednak nie zmienia się, dlatego następnego dnia idzie na badania. Okazuje się, że Marta jest w ciąży!

Marek grozi Wardeckiemu! Uratuje Adę od swojego byłego teścia? Dorota wróci do Łukasza?Zobacz więcej

Marcin (Marcin Stępniak) dostaje dane Ady i jej brata w domu dziecka. Młody policjant kontaktuje się z dziewczyną i zdradza jej, że wie o wszystkim. Doradza jej także, żeby brat jak najszybciej zgłosił się na policję, to i on i ona dostaną łagodniejszy wyrok. Ada dzwoni do brata (Bartosz Obuchowicz) i mówi mu o wszystkim. Chłopak nie ma zamiaru przyznawać się do winy i postanawia uciec, jednak potrzebuje pieniędzy. Ada prosi Martę o pożyczkę. Prawniczka daje koleżance pieniądze i podsłuchuje jej rozmowę z bratem. Marta rozpoznaje chłopaka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ws (gość)

    Żeby was szlag trafil z tymi spojlerami!

    10.11.2019 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×