"Zawsze warto" odcinek 2. Łukasz zarzuca Dorocie, że zaniedbuje dom i dzieci! Będzie musiała zrezygnować z pracy? [CO SIĘ WYDARZY]

Czas na 2. odcinek nowego serialu Polsatu. W "Zawsze warto" Dorota zmierzy się z trudną sytuacją w pracy. To jednak nie spodoba się jej mężowi. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Zawsze warto"!

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 2. w środę, 11.09.2019 o godz. 21:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Katarzyna Zielińska) w "Zawsze warto" wyszła za mąż na studiach. Teraz jest 37-letnią mamą trójki dzieci. Mąż przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność. Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana. Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

Ponowne spotkanie Marty i Doroty. Policja na tropie Ady! Zobacz więcej

W 2. odcinku "Zawsze warto" Dorocie uda się zażegnać w pracy poważną awarię, co zostanie docenione przez jej szefa Daniela (Hubert Kułacz). Po powrocie do domu będzie chciała porozmawiać z mężem i zaoferować mu pomoc w utrzymaniu domu. Zanim jednak zdąży to zrobić, usłyszy od Łukasza (Paweł Ławrynowicz) zarzuty, że zaniedbuje dzieci i dom…

- Ciężko pracuję, żebyście Ty i dzieci mieli wszystko. Dom, ogród, masz własny samochód. Oczekuję od Ciebie tylko wypełnienia prostych obowiązków. Dzieci mają być zadbane, w domu czysto - oznajmi Łukasz.
- A tak nie jest?
- Nie przerywaj mi Pusiu. Dlaczego dzieci siedzą na świetlicy?
- Czasem jestem zajęta, bo…
- Zaniedbujesz je, zaniedbujesz swoje obowiązki. Nie tak się umawialiśmy. Sądziłem, że jesteś dobrą matką...

Jak Dorota zareaguje na tak bolesne słowa i niesprawiedliwe zarzuty męża? Czy odważy się w końcu powiedzieć mu o swojej pracy, czy nadal będzie to przed nim ukrywać?

Piosenka z czołówki nowego serialu Polsatu stała się hitem! Jaki ma tytuł i kto ją śpiewa?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Dorota skradła moje serce i bardzo, ale to bardzo podoba mi się Kasia Zielińska w tej roli. Też jej kibicuję. Fajna postać i chyba wzór do naśladowania dla wielu kobiet :(

    16.09.2019 14:26
  • Aneta (gość)

    Jakie to prawdziwe i smutne. Szkoda, że zdarza się w tak wielu związkach :( . Dobrze, że ten serial podejmuje tak ważne tematy. Kibicuję Dorocie i trzymam kciuki.

    10.09.2019 12:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×