"Zawsze warto" odcinek 2. Ponowne spotkanie Marty i Doroty. Policja na tropie Ady! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2. odcinku "Zawsze warto" policja identyfikuje Adę i zaczyna poszukiwania dziewczyny. Marta i Dorota wpadają na siebie w banku i otwierają się przed sobą. Sprawdź, co się wydarzy w 2. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 2. w środę, 11.09.2019 o godz. 21:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Marek (Jacek Knap) proponuje Marcie (Weronika Rosati) polubowne rozwiązanie sprawy majątku po rozwodzie. Byli małżonkowie idą do banku, w którym renegocjują warunki kredytu. Marek zaproponował, aby Marta przejęła kredyt i zatrzymała dla siebie dom.

Okazuje się, że Marek i Marta trafili do oddziału banku, w którym pracuje Dorota (Katarzyna Zielińska). Kobiety ucinają sobie krótką, ale szczerą rozmowę...

Rozwód Marty, operacja Doroty i strzelanina na stacji benzynowejZobacz więcej

Do systemu bankowego próbuje włamać się haker. Pracownicy wpadają w panikę, ale Dorota zaczyna działać i... udaje się jej powstrzymać atak! Daniel (Hubert Kułacz) jest pod wrażeniem i dziękuje pracownicy bukietem pięknych róż. Dorota, która wciąż nie powiedziała Łukaszowi (Paweł Ławrynowicz) o pracy, wie że nie może zabrać kwiatów do domu i oddaje je przypadkowej kobiecie.

Policja wpada na trop Ady (Julia Wieniawa) i trafia do mieszkania Ewy (Zofia Domalik). Dziewczyna jednak udaje, że nie ma kontaktu z przyjaciółką. W domu Ady znów pojawia się Italian (Dariusz Majchrzak) i zmusza dziewczynę do powrotu do prostytucji.

Ada postanawia skontaktować się z Markiem i prosi go o pomoc prawną. Mężczyzna zgadza się na spotkanie. Dziewczyna opowiada mu swoją historię. Marek jest pod wrażeniem i decyduje się jej pomóc za darmo!

Kto jest kim w serialu Polsatu! Poznaj bohaterów nowości jesiennej ramówki 2019Zobacz więcej

W kancelarii Wardeckich niespodziewanie pojawia się Jerzy (Karol Dziuba) i trafia do gabinetu Marty. Okazuje się, że mężczyzna jest ważnym klientem kancelarii, a jego sprawę miał prowadzić Rafał (Bartłomiej Kotschedoff), którego akurat nie ma na miejscu. Witold prosi córkę o pomoc. Marta imponuje Jerzemu swoją wiedzą...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • po pierwszym odcinku (gość)

    Zostaję przy tym serialu. Niebanalne historie bohaterek. Dobra piosenka w czołówce. Bardzo ciekawa postać męża Doroty. Pozytywne zaskoczenie to dobór aktora do tej roli. Nie dano kogoś opatrzonego i to plus. Fajnie, że Paweł Ławrynowicz wreszcie dostał większą rolę. Jego postać jest ciekawa, bo nieoczywista. Z jednej strony jakoś tam zależy mu na rodzinie, ale z drugiej jest trudną osobą, która może drażnić. Nie jest mężem wspierającym (a tak ostatnio przedstawia się małżonków w serialach). On jest raczej typem patriarchalnym. To odważny krok scenariuszowy, ale wypada to naturalnie i jest ciekawe.

    08.09.2019 15:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×