"Zawsze warto" odcinek 3. Ada w seksownej bieliźnie szykuje się na spotkanie z ważnym klientem [CO SIĘ WYDARZY?]

W 3. odcinku "Zawsze warto" Italian szantażuję Adę i zmuszą ją do spotkania z ważnym klientem. Czy Adzie uda się w końcu zerwać z prostytucją? Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 3. w środę, 18.09.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Ada (Julia Wieniawa) próbuje skończyć z prostytucją, zacząć legalną pracę i normalne życie, które pozwoli jej na opiekę nad synem. Niestety dziewczyna na swojej drodze wciąż spotyka przeciwności losu.

Dorota mówi mężowi o pracy. Łukasz wpada w szał! Pobije ją?Zobacz więcej

W 3. odcinku "Zawsze warto" Italian (Dariusz Majchrzak) szantażuje Adę - za wszelką cenę usiłuje zmusić dziewczynę, by spotkała się z dawnym klientem. Dziewczyna nie chce ulec naciskom stręczyciela, jednak za bardzo boi się, że jeśli się nie zgodzi, mężczyzna zrobi krzywdę Dorianowi.

Ada szykuje się na spotkanie... Zakłada seksowną bieliznę i krótką sukienkę. Kiedy wychodzi z domu, na dole czeka na nią już Italian, który niespodziewanie informuje ją, że spotkanie zostało odwołane! Stręczyciel próbuje jednak namówić Adę na "randkę" z nim... Nagle pojawia się opiekunka Doriana, która grozi mężczyźnie. Italian znika, ale kobieta nie odpuszcza młodej matce. Grozi jej, że już nigdy nie odzyska Doriana...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×