"Zawsze warto" odcinek 3. Dorota mówi mężowi o pracy. Łukasz wpada w szał! Pobije ją? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3. odcinku "Zawsze warto" Dorota zdobywa się na odwagę i mówi mężowi o pracy. Łukasz wpada w szał! Czy pobije żonę? Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 3. w środę, 18.09.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Katarzyna Zielińska) wciąż nie powiedziała mężowi o pracy w banku. Kobieta nie może znaleźć odpowiedniego momentu i właściwego nastroju Łukasza (Paweł Ławrynowicz).

Ponowne spotkanie Marty i Doroty. Policja na tropie Ady! Zobacz więcej

W 3. odcinku "Zawsze warto" Dorota znajduje w rzeczach męża bransoletkę. Łukasz szybko wypiera się, że nie należy do niego i namawia młodszą córkę, aby okłamała mamę i przyznała się, że bransoletka należy do niej. Dorota nie wierzy, ale udaje, że jest inaczej.

Piosenka z czołówki nowego serialu Polsatu stała się hitem! Jaki ma tytuł i kto ją śpiewa?Zobacz więcej

W pracy Dorota odnosi kolejny sukces! Szef docenia ją i razem z wypłatą dostaje premię. Kobieta jest na tyle szczęśliwa, że kupuje mężowi prezent i traktuje go jako pretekst, aby w końcu przyznać się do pracy.

Wieczorem, kiedy Łukasz wraca do domu, Dorota wręcza mu krawat. Łukasz nie jest zachwycony kolejnym wydatkiem, wtedy żona wyznaje mu, że prezent został kupiony z jej wypłaty. Kiedy Łukasz poznaje prawdę o pracy żony wpada w szał i wylewa na nią wrzątek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Świetny serial! Dobrze zagrany

    11.09.2019 14:35
  • Edyta (gość)

    W serial Zawsze warto bardzo łatwo jest się wkręcić. Fabuła zaciekawia, a bohaterki przezywają problemy, z którymi każda kobieta moze się utożsamiać. Rewela

    11.09.2019 12:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×