"Zawsze warto" odcinek 5. Ojciec Marty zgwałci Adę? Dziewczyna już nigdy się od niego nie uwolni? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 5. odcinku Italian znów zmusza Adę do spotkania z Wardeckim. Ojciec Marty zgwałci dziewczynę? Ada już nigdy się od niego nie uwolni? Sprawdź, co się wydarzy w 5. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 5. w środę, 2.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Ada (Julia Wieniawa) próbuje zerwać z prostytucją, ale brutalna rzeczywistość sprawia, że trudno jest jej z tym skończyć. Italian (Dariusz Majchrzak) nie daje jej spokoju i ciągle zmusza do spotkań ze stałym ważnym klientem.

Ada zgarnięta przez policję! Dorota zrezygnuje z pracy dla męża?Zobacz więcej

W 5. odcinku "Zawsze warto" Italian informuje Adę, że tym razem nie uda się jej uniknąć spotkania z ważnym klientem. Dziewczyna ma jednak swój plan, w który sprytnie angażuje Marka (Jacek Knap). Były mąż Marty (Weronika Rosati) przynosi Adzie kamerę, która oficjalnie ma jej służyć do nagrania przedstawienia synka.

Marta i Jerzy bawią się razem w klubie! Wylądują w łóżku?Zobacz więcej

Ada sprytnie ukrywa kamerę i przewiduje każdy ruch podejrzliwego Italiana. Do pokoju wchodzi Wardecki (Mariusz Bonaszewski) i dziewczyna próbuje z nim porozmawiać. Mężczyzna jednak nie przyszedł tam dyskutować. Uderza Adę i rzuca ją na łóżko. Krzyki dziewczyny sprawiają, że w pokoju pojawia się Italian i ubezwładnia Witolda.

Po wszystkim Ada idzie do drukarni i prosi o wydrukowanie kilku klatek z nagranego filmu. Czy upokorzy Wardeckiego i uwolni się od niego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Angel (gość)

    😀

    25.09.2019 12:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×